• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.04.2024 18:50

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Вечното дерби

Започната от Raven, 30.10.2008 19:16

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

hristo_kazarmov

 ЛЕВСКИ ше размаже цска с 3:0 два гола на Гонзо и един на Зе Соарес, ще има и два червени картона- по един на Янчев и Рабех. Само Левски!

WaTeR_bOy

31.10.2008 09:36 #16 Last Edit: 31.10.2008 10:13 by WaTeR_bOy
Не се надявай ,мачът може да е подкупен.Българския футбол е като българската политика.They all suck!

N.Nobs

А според мен ще е едно другарско 0:0.Публиката ще се разотиде умилена със сълзи на очите и тихо ще шепне "Горчиво".  *NO*
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

acho

Напълно подкрепям Nobs.Мачът е твърд X, но ще заложа на 1:1.Тези мачове са толкова скучни от няколко години насам,че няма шанс да го гледам по телевизията или да отида на стадиона. И запомнете че това вече не е ДЕРБИ.... *DRINK* *DRINK* *DRINK*

Raven

Цитат на: ceco - 31.10.2008 09:06
........Тайно се надявам, че главният герой няма да е рефера или пък индиректно един с изкуствена коса.
..........


Аз се надявам съдът в Лозана да вземе правилно решение по казуса с отстраняването на ЦСКА и плешивата синя фея най накрая да се разкара от БФС.
Последно чух от него че се готви за нов мандат щото го бил заслужил.
Еми заслужи си го,признавам му го- колкото и да са му платили Батков и Чорни- малко му е.

Такава услуга на Левски никой не беше правил до сега.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Violeta

Мариане, прочети още веднъж това

Цитат на: WaTeR_bOy - 31.10.2008 09:36
Българския футбол е като българската политика.They all suck!

... и не го вземай толкова насериозно  *DRINK*
Колкото повече, толкова повече.     Мечо Пух

Lucio

Запален, наследствен Левскар. Най-голямото ми желание е да стане добър мач, пък нека победи по-добрия /надявам се Левски/.
  Иначе вътрешния глас ми казва " играй го Х" .

N.Nobs

Цитат на: N.Nobs - 31.10.2008 10:25
...... и тихо ще шепне "Горчиво".  *NO*

Тоя Данчо за малко да развали мача  :karamse:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

niky

Цитат на: acho - 31.10.2008 10:34
Напълно подкрепям Nobs.Мачът е твърд X, но ще заложа на 1:1.

Извинявай, би ли казал набързо 6 числа, ще почерпя  :-D


FHM

Приятелския Х е на лице  :-D

Boromir

Shrimp Breeding Lover

Raven

Нелош мач на фона на традиционно скучните и прекалено изнервени мачове между двата отбора.
Все пак имаше два гола,измислена дузпа,изпуснат чист гол на Данчо Тодоров и брилянтен голов пас на Беконо към Гонзо- имаше какво да се гледа криво ляво.
За нашите стандарти и това е добре.

Все пак си мисля че ЦСКА стоеше малко по добре и можеше да вкара Данчо този гол- щеше да е резонен резултат,но и хикса е добре- запазва се интригата.

Ама пропуска на Данчо компенсира  измислената дузпа- така че танто за кукуриго.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

ceco

Съгласен съм с оценката ти, но дузпата не беше измислена.Вчера гледах снимки при Крум Савов.Вижда се как Миланов е застъпил с левия си крак- десния на Лазаров, а с лявата си ръка го дърпа за фланелката.Всички необременени емоционално са наясно.Още едно анонсче, защо Петков, като чу съдийския сигнал тръгна да налита на съдията, можеше да помисли, че той свири фал в нападение на Лазаров?!Просто видя, че има дузпа. *ROFL*

acho

Цитат на: niky - 01.11.2008 19:57
Извинявай, би ли казал набързо 6 числа, ще почерпя  :-D



:-D :-D :-D   Мачът се знаеше,че ще е 1:1.Просто тези два отбора няма какво ново да ни покажат.И ако още държиш на числата - делим 50 на 50.. :-D :-D :-D