• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
17.04.2024 02:20

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Тениски на форума.

Започната от ribarq_555, 25.05.2010 15:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

torkonator

Аз искам - 3 XXXL мъжки, 3 M дамски, 3 М детски - всяка тройка да са с различни цветове.

Остава и организатора на инициативата - човека, който може да задвижи печата върху тениските да каже дали може да се реализира :)
Какво ще кажеш да победиш главоболието без хапчета?

Asmodeus

И аз ще искам, една размер l - цвят жълт, ако е възможно, ако не - бял

dfdid

Ей затова трябваше да има точно определен цвят модел и тн.всеки иска нещо различно-дамски,детски,жълти,розови

niky

Мдаа...явно си мислите, че това е нещо като онлайн магазин и всеки си поръчва рамер, цвят и т.н.
То може и така, ама цената тогава ще е двойна.

Може да поръчаме различни размери, но само един цвят.
Или пък да поръчаме наистина от онлайн магазин - тогава цената е около 20 лева като гледам...

trupai

Могат да се поръчат максимум в три цвята, в зависимост от това какви имат в наличност!
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

SashoPhoto

Според мен цветът трябва да е свързан с водата, затова и светло-син. Черен хич не върви , особено лятото. Бял ще го изцапаме по сБирките и докато ровим до лакти в локвите си :)
Дизайнът кефи, пускайте според мен. По-добре някаква фланелка да носим, отколкото никаква, но перфектна.

kdravia

На мен много ми харесва цвета и модела на фланелките на групата от Пазарджик от сбирката на Варвара.Модела е по хубав от обикновенна тениска.
   Това си е лично мое мнение и ни ангажирам никой с него.
Докато има шарани,ще има и рибари!

gecatax

Цитат на: kdravia - 10.06.2010 16:08
На мен много ми харесва цвета и модела на фланелките на групата от Пазарджик от сбирката на Варвара.Модела е по хубав от обикновенна тениска.
   Това си е лично мое мнение и ни ангажирам никой с него.
И на мен само доколкото видях има едно разминаване при тях с надписа на града на безалкохолното дерби пише Pazardgik.

-250л.

kdravia

Цитат на: gecatax - 10.06.2010 18:28
И на мен само доколкото видях има едно разминаване при тях с надписа на града на безалкохолното дерби пише Pazardgik.
Защо,а тези другите с какво се различават?
Цитат на: kdravia - 10.06.2010 16:08

   Това си е лично мое мнение и ни ангажирам никой с него.
Това беше мнение,а не предложение!
Докато има шарани,ще има и рибари!

gecatax

На тениските пише Pazardjik.

-250л.

kdravia

Цитат на: gecatax - 10.06.2010 22:50
На тениските пише Pazardjik.
Аз имах в предвид самия модел но с други надписи,а може и друг цввят за да не се изкопират напълно.
Докато има шарани,ще има и рибари!

gecatax

Цитат на: kdravia - 10.06.2010 23:15
Аз имах в предвид самия модел но с други надписи,а може и друг цввят за да не се изкопират напълно.
Тениските ми харесват, просто казах че или на безалкохолното е сгрешено името на града или на тениските.
Поздрави!

-250л.

Black Adder

Грешка няма, името на града може да се пише кой както си го иска, за момента, правилният превод е Pazardjik, в подкрепа на което е и факта, че сайта на Общината е: www.pazardjik.bg (На гарата, по стара френска транскрипция надписа е Pazardzhik)
A Derbi ако искат, да си го пишат и с Ер Голям.
Толкова по въпроса за името.

Фланелките си ги купихме от Baumax преди месец, за 9.99 лв. бройката (има бели, зелени, червени), надписа  беше изрязан от текстилно фолио и залепен с преса, за което платихме по 2.50 на бройка. (рязане и лепене)

Та от мен едно предложение ако искате - който го има знака в удобен за работа вид да го направи готов за рязане (ако не, аз бих могъл да го направя), да го качи някъде и всеки който желае тениска - отива в близкия магазин, купува си нужния цвят и размер, носи го в най-близкото рекламно студио и за 2-3 лв получава фланелката с надпис.

kdravia

Цитат на: Black Adder - 11.06.2010 10:43


Та от мен едно предложение ако искате - който го има знака в удобен за работа вид да го направи готов за рязане (ако не, аз бих могъл да го направя), да го качи някъде и всеки който желае тениска - отива в близкия магазин, купува си нужния цвят и размер, носи го в най-близкото рекламно студио и за 2-3 лв получава фланелката с надпис.
*BRAVO*
П.П.   Проблем е само откъде да се сдобием със знака,естественно срещу заплащане.
Докато има шарани,ще има и рибари!

Асен Евгениев

Последно, какво стана с тениските?
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Similar topics (5)

26429

Публикации: 8
Прегледи: 3137

19830

Публикации: 5
Прегледи: 5616

13055

Публикации: 16
Прегледи: 8061

4910

Публикации: 27
Прегледи: 8050

14446

Публикации: 2
Прегледи: 2414