• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 17:29

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Тема за разговори на Дидо и Стас (подредба по азбучен ред)

Започната от dido, 28.03.2006 02:07

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dido

Цитат на: "Stas"...Еми така е като неразбиращи се опитват да дадат компетентен коментар. Въпреки, че от 15 години се занимавам с работа, която налага постоянно оценката на снимки, не мога да твърдя, че бих могъл да дам достатъчно компетентен коментар на конкурсна снимка. Само бих искал да отбележа, че композицията при снимане на аквариумен обитател не е това, което е имаме предвид при един пейзаж. В този смисъл коментарите на композицията и кадрирането звучат малко неуместно...

Алооо, професионалиста с 15 годишен опит в оценката на снимките. Явно искаш да си говориш с мен на тема фотография. Виждам, че си дефинирал нови правила за композиция на снимки на аквариумни обитатели. Ще ти докарам един критик - да му обясниш как правилата за кадриране и композиция важели само за пейзажна фотография. По-голяма тъпотия от това не бях чувал...

Stas

Хе-хе! Твойто самочувствие расте с всеки изминал ден!

Цитат на: "Stas"... не мога да твърдя, че бих могъл да дам достатъчно компетентен коментар на конкурсна снимка.
и съответно не съм го дал! (За разлика от теб.)

Докато във форума има такива специалисти като Дидо (системен администратор, разбиращ по много от всичко), мисля че всеки конкурс би трябвало да се оценява от него.
Някой да разбира повече от Дидо от фотография?


PS: Не бях цитирал твойто име, но щом го прие така лично вероятно имаш причина да си толкова язвителен...

dido

Цитат на: "Stas"
Хе-хе! Твойто самочувствие расте с всеки изминал ден!

PS: Не бях цитирал твойто име, но щом така мислиш...

Хехе, в едно с моето самочувствие твоята женствеността също расте с всеки изминал ден!  Какво ли ще си помислят хората ... :beer Както ти писах бавно в една друга тема - напоследък се изразяваш твърде странно - може би женската половина в теб надделява.

Не ми е ясно къде видя да връзвам моето име с твоя цитат   :?:  ;-) Та като си подхванал темата - отоговори ми моля те на въпроса - чие точно име имаше предвид като говореше за неуместни мнения относно композицията на снимките, комични коментари и прочее  :?:  :?: Т.е. за кои участници във форума имаш подобно мнение? Да ти помогна малко - за композиция в снимките от конкурса говорим - аз(dido), dido1 и pac...

dido

Виждам - направил си редакция на мнението си. В цитата ми е неговия оригинал. Та да ти отговоря на останалото.

По образование съм инженер, специалност Автоматика. Намирам определена връзка между придобитите знания в тази специалност, принципа на функциониране на компютрите, ... и фотоапаратите.  Т.е. в нивото на моята компетентност влиза разбирането на принципи от физиката, математиката, електрониката и прочее. Затова имам смелостта да давам коментари по въпроси, касаещи тези области на знанието.

Друго нещо не разбирам. Как ти - човек, който е намерил своето поприще като рекламен агент, можеш да даваш коментари по подобни въпроси, след като нямаш необходимата подготовка и знания ??? Що не си гледаш рекламата и не оставиш приказката на хора, които са в час ??? Или ти за това си дошъл във форума - за да си рекламираш клиентите сред нас, феновете на хобито ???

Stas

Dido, както споменах и другаде - с теб не желая да споря. Все едно да спориш с първото срещнато дърво на улицата!

По отношение на имената - не съм счел за уместно и важно да ги споменавам. Няма и да го направя.

По образование съм магистър по информатика. Не бих казал, че това ми пречи.

По професия не съм рекламен агент, но това едва ли го разбираш (все пак не може от всичко, нали?).

Доколкото виждам у теб има едно основно хоби - приказката! Това, че не търпиш чуждо мнение е ясно на всички. Абсолютно по същия начин ще се държиш и ако говорим за автомобили...

По отношение на клиентите ми - не се притеснявай, нямам такива във форума. Мойте клиенти са твърде далеч от акваристиката. Засега.

А по отношение на моята женственост!? Само едно мога да кажа - изпускаш си нервите и го удряш на директни обиди.
С това приключвам с теб, че и модераторите са хора... Поставяме ги в затруднено положение.

dido

Как да ти го кажа - комплименти относно твоята женственост, Стасе. Не виждам нищо обидно в това да си жена - не обиждай колежките във форума... - и поздравления, че си открил призванието си в живота ;-)

За имената - ние мъжете си казваме нещата по име. Като говориш за някого, назови го по име. Още веднъж комплименти за твоята женственост. Очаквах да кажеш кого имаше предвид в предишните си постове по въпроса, но ти отново не изневери на характера си.

zariio

абе пичове и двамата ви уважавам като професионалисти дори и без да ви познавам ама не смятате ли че ставате смешни пред всички с тези ваши спорове?що не си пишете л.с или искате всички да стават свидетели :roll:
сори ама ебаси примера давате на всички нови членове на форума :cry: и после що този или онзи пълнел форума с глупави изказвания :D
МИР :bg
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs9.postimg.org%2F49ki5eazv%2F10494175_10152367057258271_2072129839_o.jpg&hash=c59af89265d29439b6cc64736d6ad480b08a97c1

somcho

А бе и двамата само приказвате за фотография.Вземете пример от Ицо,малко говори,ама какви снимки прави само.Пък и стажа му не е чак толкова голям.

Longanlon

Цитат на: "somcho"А бе и двамата само приказвате за фотография.Вземете пример от Ицо,малко говори,ама какви снимки прави само.Пък и стажа му не е чак толкова голям.

че и двамата сте модератори, на всичкото отгоре  :evil:  :evil:  :evil:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffeeds.feedburner.com%2FLonganlon.2.gif&hash=89a29c11af8a650ec7ddb49df6bd62ce3a6f8f5b

Similar topics (5)

27410

Публикации: 2
Прегледи: 1697

19583

Публикации: 36
Прегледи: 26370

11931

Публикации: 1823
Прегледи: 396991

2477

Публикации: 21
Прегледи: 8304

36442

Публикации: 5
Прегледи: 3453