• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 14:26

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Пазар в Шумен-ще има ли и кога?

Започната от aqua bg, 05.09.2012 11:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

aqua bg

Здравейте,
Наближава времето за Шуменския пазар.
Моля колегите, които имат информация за времето и мястото на провеждането му нека ни запознаят с нея>
Благодаря предварително!
www.varnadiscus.com - ферма за Дискуси

Giorgio_Armano

АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

Myxa TepopucT

Aqua bg в този http://www.galabite.com/?action=bazaars&year=2012&country=0&area_id=0&x=7&y=11 пиши кога и къде ще има базари в България и чужбина

П.П. ако може промени пазар с базар в заглавието

OgnyanI

Привет колеги,
темата наистина е актуална и не разбирам, защо остава в забвение няколко дни.
Аз ще бъда там, макар че никога не съм посещавал мястото... и да се надявам да го намеря, не толкова трудно... "с питане до Цариград се стига...". Единствено ме притеснява, де ще паркирам колата, ама туй да е кусура. Не, че предлагам или търся нещо конкретно, но за мен такова мероприятие, ще бъде доста вълнуващо. Знам със сигурност, че там ще се съберат стотици фенове. И така и така темата е отворена, че и в раздела "Лафче", ко ще кажете да направим едно последно до 15.09.2012г. 18:00 ч. преброяване на хората от "тук", които ще бъдат "там" ... ей така заради статистиката :-). Щото сбирките си отминават, а форума остава.
Не кой знае кво, примерно:
1. аз ще бъда/или не бъда/ там, защото.
2. аз съм с акаунт в "http://aquariumbg.com/forum/"; и съм от град ... и ми е далече или ми е близо, ама не ми е кеф :-)
3. ще предложа ... еди кво си.
4. ще търся ... еди кво си.
5. ще се видя или опозная с виртуалните колеги от форума.
и т.н.
в момента нещата ги пиша инцидентно с идеята за соц. контакт ;-), надявам се, да не бъда кой знае колко упрекнат и дано темата има развитие.

Similar topics (5)

44484

Публикации: 1
Прегледи: 1532

20746

Започната от Kraseka


Публикации: 26
Прегледи: 9133

6962

Започната от NikolaV


Публикации: 51
Прегледи: 14235

10714

Публикации: 1
Прегледи: 1571

37163

Публикации: 60
Прегледи: 14660