• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
30.03.2024 07:29

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Спам

Започната от ReeT, 02.02.2010 16:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

magutta

02.02.2010 21:55 #45 Last Edit: 02.02.2010 22:09 by Лора
малеее... а днес как се изтърсих... бързам си за изпит, напирам с италианските ботушки, а то сняг, лед и хоп - на платното, докато пресичах се подхлъзнах и паднах по лице почти. а джипът дето се задаваше не ме беше видял явно. добре че някакъв човек се наведе към мен да ми помага. буквално пипах бронята на джипа - имаше от онези металните решетки отпред.

Просто хиляди благодарности!!! не се запознахме, но се надявам от всякъде добрини да срещат този човек, който ми помогна!!!!!!!!!
@}->--

gipsa

То който се оплаква от спама в тая тема значи той спами.
пп. малко безмислено изглежда ама с малко повече труд ще го разберете *THUMBS UP*

ReeT

те и медераторите са хора нека и те по спамат  а не само да наказват спамерите  *MODERATOR*
: 02.02.2010г 22:10ч
magutta то на теб ако не помогнат на мен ли ако бях аз сигурно някои щеше да го заснеме с телефона и да го качи в Vbox утре  O:-)

Деян

Ще ви подбере адаша май...  :-)

valnata

И аз да ползвам темата за да се оплача. :-D  Днес изместих малките анциструси в големият аквариум, и скалариите успяха да хапнат 6-7 броя. :-(   Местих ги, защото в аквариума имам доста растения и грунд и не можех да сифонирам. А храната застояваше и започна да се влошава водата, въпреки всекидневните смени. :-(

ReeT

много жалко  *SORRY*

valnata

Ами знаех си аз че така ще стане, ама нямах къде другаде да ги изместя. Е повечето се скриха и дано имат късмет да оцелеят. Повече няма да вадя родителите,  и като хвърлят в общия най-добрите ще оцеляват( ако има такива).  Обаче тези скаларии са големи хиени. Още се оглеждат за мръвка. Сега ще си взема няколко гупи и повече няма да се занимавам. :-D

cbr

Постовете в лафче не се броят,и повече звездички няма  :-D

vasso

Аз май съм изпуснал купона  :-D. Честито на всички ,които празнуваха вчера все пак. :-D. А на 14  :vino:

Raven

Цитат на: gipsa - 02.02.2010 18:01
Ииии пак спамя  *YAHOO*  *YAHOO* *YAHOO* :-D :-D . Добре ли е да се използва снежна вода(разтопен сняг) за аквариума?

Ако е някъде от планината евентуално,от чисто място- тогава ще стане, иначе снегът като пада обира всякакви сажди, прахове и тн.
Представи си какво е.
Аз пък пак хванах синьозелени водорасли :-(
Нямам отърване от тях, преди няколко месеца уж ги излекувах, но не успяха докрай и явно са резистирали към антибиотика.

А сега с тия антибиотица стана лошо- не ги дават във всяка аптека.
Ше го сменям, но представа си нямам с какъв...
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

tishovsx

Някой да има green euglena за продаване, спешно ми трябва!
Може и разфасовка по 100 грама. Плащам добре!
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

denbosch

Цитат на: ReeT - 02.02.2010 18:51
хляба ми е готов отивам да ям :popcorn:     някои има ли пекарна за хляб да разменим рецепти аз имам супер рецепта за хляб но тази за кекс нещо не става козунака жена ми го прави

Тъкмо днес в офиса изядохме последните парчета от Кугелоф-а,който направих в ранните утринни часове на неделята,да не казвам на пияна глава,а в /не/очакван изблик на приповдигнато настроение.Като оставим настрани факта,че излезе малко тесто от тавичката върху реотана и трябваше да проветрявам между 4 и 6 часа сутринта :-D,се получи страхотен кекс,от който незнайно защо ядох само аз/и колегите в офиса/.

Иначе хлебопекарната е един път *thanks,но засега сме се ограничили само върху рецептите от фирмената книжка.

ReeT

denbosch даи рецептата моля те в моита книжка има само кеик с банани имам Tefal Dual Home baker много е добра е сега давам рецептата за моя хляб

discus

Ей ще фалират хлебозаводите с тези пекарнички. :-D

ReeT

Рецепта за хляб за хлебопекарна

вода             310 мл
брашно        620 г
яйце             1
олио     на око   1-3 супени лъжици   -     олиото прави хляба по мекичък но ако е много той не бухва така добре
сол      от  1/3 до 1/2 супени лъжица -     солта прави хляба по вкусен (смисъл засилва вкуса) и по жилав и хрупкав
захар       1/2             супени лъжица -     захарта прави коричката на хляба по златиста и помага за бухването
ползвам стандартна програма 3:15 м  хляба става страхотен няма нищо общо с това в магазина  утре ще направя пак и ще сложа снимка            

много ми трябва рецепта за кекс дайте нещо
: 03.02.2010г 15:03ч
нека фалират то в момента от хляб наи много се печели, повече от 60% от цената на хляба е печалба представи си колко качествени са съставките вътре  ]:->

Similar topics (4)

20156

Публикации: 21
Прегледи: 7474

21895

Публикации: 36
Прегледи: 10693

1902

Публикации: 12
Прегледи: 6516

51624

Публикации: 12
Прегледи: 6334