• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.04.2024 09:08

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

София-Бургас-Царево

Започната от Mirobg, 02.07.2011 13:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Mirobg

02.07.2011 13:32 Last Edit: 03.07.2011 15:13 by Mirobg
Колеги на края на месеца/30.07/ с фемилито заминаваме на море *YAHOO*
Ще пътуваме с колата,така,че ако някой има нещо за пращане в тази дестинация да казва.
Намерението ми е изцяло НЕКОМЕРСИАЛНО, което означава,че няма да имам време за разни отбивки от предварително начертания маршрут.

: 02.07.2011г 13:01ч
Мястото е ограничено и за съжеление няма да има място за много обемисти пратки.
: 02.07.2011г 13:01ч
На връщане задължителна спирка ще е при Wwlаdoo,така,че ако с него се разберете за нещо доставката до София ще е от мен.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

wwladoo

Благодаря на колегата,че поема такъв ангажимент,без да съм го молил за нищо,просто ми каза че ще мине през мен!!! *thanks  :-) *DRINK*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Mirobg

По-малко от две седмици ...
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Slavov

Я Владевете да си покаже апартамента у тях, да си избера някаква техника, и Миро да ми я донесе.

wwladoo

Цитат на: Slavov - 18.07.2011 22:30
Я Владевете да си покаже апартамента у тях, да си избера някаква техника, и Миро да ми я донесе.
Колега нещо пак--пишеш на ,,патагонски,,и не те разбирам-пиши си нормално,и второ wwladoo  не си гледа рибите в апартамент и трето не предлага техника,техниката при други колеги--а риби,растения,охлюви,скариди--т.е. животинки,влез в АкваВиктория и гледай!! :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Slavov

Имах впредвид да снимаш обстановката у вас, и най-вече да нагблегнеш над златата, телевизорите, кристални чаши, дивани, килими е така да си избера нещо и миро да ми го донесе,ама ти като го не схвана в началото и то вече не е весело...

wwladoo

човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

NO CARRIER

 :-D Не е лошо да се поддържа темата жива. :)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

wwladoo

20.07.2011 14:38 #8 Last Edit: 20.07.2011 17:15 by wwladoo
Няма да ми стигнат златата,бе Коко!!! :-D *DRINK* Това е в кръга на шегата,просто колегата си е предложил услугите,за да спести парите за куриер при поръчка,ако някой е предвидил нещо да си поръчва от мен,а и който се опасява с куриер да поръчва,че е малко по дълго времето за доставка!!! :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Mirobg

Цитат на: Slavov - 19.07.2011 19:46
Имах впредвид да снимаш обстановката у вас, и най-вече да нагблегнеш над златата, телевизорите, кристални чаши, дивани, килими е така да си избера нещо и миро да ми го донесе,ама ти като го не схвана в началото и то вече не е весело...
ГОЛЯМ СМЯХ
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Mirobg

Заминавам в Събота срещу Неделя,така че има още два дни.
: 28.07.2011г 20:08ч
Колежката от Царево, rаdоst69 ;) има проблем с охльовите ,така че й търсим хищни охльови.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Mirobg

 
Finito Морето е вече спомен за тази година...

... може би ...

'конец' *lock
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед