• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.04.2024 00:32

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Събиране на акваристите от Пловдив

Започната от phoenix9040, 09.03.2010 23:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

phoenix9040

Всеки четвъртък от 19 ч. в рок клуб Безистена. Да се чувстват поканени от Пловдив,Пазарджик,Септември,Велинград,Разлог,Дупница,София,Перник и който се сетите град или село в България  :-P. Ако има нещо неясно може да звъните на Mi6okalkana или на мен Павел 0887777095. Идеята на събирането е всеки който иска и може да идва в четвъртък и така да няма нужда от допълнителни уговорки и уточнения всеки път.
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

borislav

Добра идея, на добро място.Ще гледам да дойда. *DRINK*
Снимки на аквариумите :                                                          
https://picasaweb.google.com/100568025807081987532/qzfXwC?authuser=0&feat=directlink

phoenix9040

Нека всеки,който иска и може да дойде да драсни по един ред.
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

vankobarabanko

   Ами утре сме там!  Рок и риби  *DRINK*
На всеки удар можеш да отвърнеш,освен на слънчевия!!!

HanibalKing

Хехе добре сте го исмислили обаче защо точно в Безистена, то няма как да се съберам там по-това време.

phoenix9040

Ами така да се каже миналия четвъртък положихме началото и така.А за мястото за това ще е добре всеки да драасне по един ред за да мога да резервирам места.А ако се получаат нещата ще се разберем всеки четвъртък да ни пазят определените места.
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

HanibalKing


santah

Цитат на: HanibalKing - 10.03.2010 14:22
Хммм как да ви позная?

По пликчетата, пълни с рибки и растения... :-D

phoenix9040

Влизаш и се оглеждаш за Mi6okalkana ако го познаваш или питаш на Бара къде са рибарите :)
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

nikolaytoshev

+2, ако не изнекне нещо друго. И защо казвате един ден преди сбирката? Така не знам колко хора ще успеят да видят поста Ви.
P.S. До сега не съм ходил там, но се надявам да го открия.

kobra

Не чИ нещо ама какво му беше на досегашните уговорки. Всеки път обсъждахме къде ще сме и ако няма нови идеи на традиционното. Просто смятам, че с времето това ще пропадне. Ние сега с уговорки се събираме едвам 5 човека, ако почнем без уговорка всеки четвъртак ако някой се сети. Имам чувството, че ще случва някой път някой колега да седи съмичък и е гадно. Да не говорим ако предварително се направи уговорка да се пазят минимум определен брой места и започнат да не се запшълват....
водка в стил IT:
0.1л-demo
0.25л-trial version
0.5л-personal edition
0.7л-professional edition
1л-network edition
1.75л-enterprise
3л-for small business
5л-corporate edition
Ракия-home edition
(за отскок)-Service pack
Зелева чорба-Recovery tool
Мезе-plugins
Бира-patch

phoenix9040

За местата не мисля ,че ще е проблем. А за това да е без уговорка идеята дойде един път когато с Mi6okalkana и още един пич решихме да отидем в Пацифика в четвъртък (миналия) и там нямаше никой.Та след това отидохме в безистена и решихме да е всяка седмица така да няма нужда да се чете из форума постоянно къде кога и т.н. Който може идва.
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

kobra

то за миналия четвъртък нямаше уговорка ... абе както и да е, просто смятам, че който има желание за всеки четвъртък би има желание и за уговорките когато ги въртим ама все никой не идва. Винаги има желаещи и винаги сме 4- 5 едни и същи муцуни ! Нищо дано не ви заразя с моя песимизъм и стане традиция,но да се чете по форума и да се правят уговорки и заканки по една седмица по- рано ми харесваше много :) (това не означава, че не може да намина някой ден)
водка в стил IT:
0.1л-demo
0.25л-trial version
0.5л-personal edition
0.7л-professional edition
1л-network edition
1.75л-enterprise
3л-for small business
5л-corporate edition
Ракия-home edition
(за отскок)-Service pack
Зелева чорба-Recovery tool
Мезе-plugins
Бира-patch

phoenix9040

Не искам да излиза ,че разцепваме акваристите.Важното е да се събираме и да се знае часът и мястото,ккато и да е постоянно. Аз лично съм се канил доста пъти но по една или друга причина все не съм успявал.И един ден просто минахме и нямаше никой.
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

nikolaytoshev

Ами ние се уговаряме 1 седмица предварително и тогава отиваме и пак сме максимум 5-6 човека.
Не ми се вярва да се намерят хора дето да са свободни всяка седмица да идват в четвъртък.
В Пасифика на мен ми харесваше.
Според мен 2 пъти месечно е по-удачен вариант.

phoenix9040

Като се казва ,че е всеки четвъртък не е необходимо всеки да ходи всеки четвъртък. Идеята е да е постоянно за да може който иска и е свободен да си ходи и така да не се получава кой разбрал кой неразбрал .Както в нашия случай :). Не всеки има време да чете из форума дали ще има или няма да има ,къде колко часа и т.н.
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

Peakone

Цитат на: phoenix9040 - 10.03.2010 23:25
Като се казва ,че е всеки четвъртък не е необходимо всеки да ходи всеки четвъртък. Идеята е да е постоянно за да може който иска и е свободен да си ходи и така да не се получава кой разбрал кой неразбрал .Както в нашия случай :). Не всеки има време да чете из форума дали ще има или няма да има ,къде колко часа и т.н.

да, ама малко не се ли получава същото щом ще се уговаря колко хора ще ходят и да се прави резервации...

nikolaytoshev

Мислите ли, че ако не могат да дойдат хората, а Вие сте направили резервация какво ще стане??? :popcorn:

phoenix9040

Прави се уговорка защото е за пръв път.
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

borislav

Имам за подаряване сагитария сибулата и елеохарис,който иска да идва . :-D
Снимки на аквариумите :                                                          
https://picasaweb.google.com/100568025807081987532/qzfXwC?authuser=0&feat=directlink

miTko

Ако не можем да си видим лицата от дим и/или не можем да си чуем приказката от музика, мен ме отпишете. Нали за това се събирахме до сега все пак?
Разни мои АКВАРИУМИ 

borislav

От доста време не съм ходил в Безистена,но мисля че музиката се пуска по-силно, в по-късните часове.Пък и ако нещо не ни хареса винаги можем да се изместим в Пасифика,...
Снимки на аквариумите :                                                          
https://picasaweb.google.com/100568025807081987532/qzfXwC?authuser=0&feat=directlink

Рангел

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi42.tinypic.com%2F35m0ay8.jpg&hash=4ca440dd198a2be714f4334a2c56e6d1378e0ca6

phoenix9040

ЗА дима и мен ме дразни ,това е едно от завиденията с добра аспирация в Пловдив.ЗА музиката не мисля ,че е силна толкова че да не си чуем приказката.Нека да се съберем и ще видим как ще се получи  *DRINK*
: 11.03.2010г 15:03ч
Добра среща се получи. За другия път решихме да се съберем в Рокса ,заведението се намира от ляво на централната сграда на техническия университет. Четвъртък от 19 часа пак.
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

Rendaka

И ето ви един линк, който показва местоположението на заведението,споменато от Phoenix9040 с картинки
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=c3959cf693db00997dc3beb7524a8c61&tip=1
Административният адрес на заведението е ул."Булаир" №1А

Вентилацията му е добра, музиката не е силна, че да не можем да си чуем приказката, има кухня, която  не е лоша и цените му са в рамките на нормалното.
Цитат на: JolandaWell don`t be  :oops: sorry for this commonly question,that`s why this forum is for :wink:

phoenix9040

Абе аз ,че го знам не мога да се ориентирам по тая карта да го е.. .Ако и вие не можете а искате може да ми се обадите 0887777095 като се намирате на стълбите на техническия университет.Заведението се намира като застанете с лице срещу техническия (новата голяма сграда) отляво на него уличката ,след сервиза. слизасе надолу по стълби.
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

lz3cv

Нямам против да разнообразим мястото на срещите. Ама това за всеки Четвъртък, и всеки да идва когато може малко не ми се връзва. Просто защото се събираме в месеца веднъж, че и по-радко. А така един дошъл тази седмица, друг онази - разминаваме се. По-добре да се уговорим за един ден, и да се съберем повечко хора, така ще е по-интересно. С удоволствие ще дойда. Но в близките две седмици не се очертава - много е натоварено. Предстои ми командировка извън страната и се подготвям.

Rendaka

Къде е проблема да се събираме всеки четвъртък, който може, на едно и също място и да пием по кафе (понеже аз много рядко пия алкохол, или се старая да е така) и да си кажем и разменим по някоя друга приказка? Това, че досега не е било, не означава, че не може да му се даде едно начало, нали? И без това с някои индивиди от форума се виждаме почти всеки ден и ако един ден от седмицата е в Рокса няма да променим нищо, а ако се съберем повече хора да си общуваме, не локално, ще е още по-добре. И без това светът е доста асоциопатичен, с оглед, на което не мисля че трябва да споходстваме за това му усъвършенстване и градация.

Е, всеки да се чувства поканен днес 19:00 часа в Рокса, посочен на картат по-горе, или описанието на феникс-а. Ще се радвам да срещна нови хора!!!

Поздрави!!!
Цитат на: JolandaWell don`t be  :oops: sorry for this commonly question,that`s why this forum is for :wink:

miTko

Цитат на: lz3cv - 17.03.2010 20:15
Нямам против да разнообразим мястото на срещите. Ама това за всеки Четвъртък, и всеки да идва когато може малко не ми се връзва. Просто защото се събираме в месеца веднъж, че и по-радко. А така един дошъл тази седмица, друг онази - разминаваме се. По-добре да се уговорим за един ден, и да се съберем повечко хора, така ще е по-интересно. С удоволствие ще дойда. Но в близките две седмици не се очертава - много е натоварено. Предстои ми командировка извън страната и се подготвям.
Добре де, следващия път като се съберем пред ДНА ще отидем да го видим къде е и какво е.
Разни мои АКВАРИУМИ 

lz3cv

Цитат на: Rendaka - 18.03.2010 00:13
Къде е проблема да се събираме всеки четвъртък, който може, на едно и също място и да пием по кафе (понеже аз много рядко пия алкохол, или се старая да е така) и да си кажем и разменим по някоя друга приказка? Това, че досега не е било, не означава, че не може да му се даде едно начало, нали?

Точно така е, както казах приветствам идеята. Няма лошо да се даде едно ново начало както предлагаш. Просто изразих мнението, че може би ще се разминаваме. Защото много хора, сред които и аз,  не могат всяка седмица да отделят време за такова излизане. Следващия път като се събираме с удоволствие ще дойдем както каза Митко. Да се надяваме, че ще срещнем някой от акваристите там.  Доскоро.

Rendaka

Тази седмица, която идва май четвъртъка ще го пропуснем, защото повечето сме нанякъде, освен, ако Феникса не измисли нещо по въпроса.

Между другото четвъртък, този, който мина  добре си прекарахме :) Пак отидоха над 2 часа в сладки приказки...
Цитат на: JolandaWell don`t be  :oops: sorry for this commonly question,that`s why this forum is for :wink:

phoenix9040

Никакво пропускане ей, оговорката си остава ВСЕКИ четвъртък ,който може идва ,който не може не идва. Съжелявам ,че трябваше да пропусна. Как беше в Рокса ,по добре ли е ?
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

Bass_Maker

Ооооооооооооо гадове!!! Сбирки на пловдивчани в Рокса и аз да не знам!!! Рендаков, ти си виновен!
You cannot kill what you did not create...

lz3cv

Да бе, ти влез във форума веднъж на две години, пък после търси виновни  :-P

Bass_Maker

Ееееееее, шегуфкам се де... Той Рендаков е много мой човек, аз затова...
You cannot kill what you did not create...

nikolaytoshev

Ходих до Рокса - нямаше никой. По добре ще е, ако е организирано. Аз го казах още в началото, ама няма кой да ме послуша.

Similar topics (5)

28302

Публикации: 7
Прегледи: 6911

19306

Публикации: 7
Прегледи: 4907

8581

Публикации: 0
Прегледи: 4568

47140

Публикации: 8
Прегледи: 2850