• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 16:55

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Румен Димитров с ник dexter във фото-култ е в неизвестност

Започната от NO CARRIER, 23.07.2008 22:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NO CARRIER

Митко, има няколко неудобни въпроса, но като че ли най-много се бие на очи този - Защо, след като Румен е бил мъртъв от 21ви юли, на 2ри септември прясно измита и с годни отпечатъци (доколкото разбрах, следите остават около седмица), колата му изведнъж се озовава близо до блока им? Та за това имам някакви съмнения около смъртта му.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.


miTko

Невероятно звучи, но това е България. Това е официална информация, значи може би спират рзследванията. Иначе ДНК експертизата едва ли греши. *dontknow*
Разни мои АКВАРИУМИ 

Stas

Оказва се, че е поставен на релсите неподвижен. Т.е. това си е чисто убийство без никакво съмнение. В него не е имало документи, ключове и пр.

Лора

Мистерия е изчезването му, мистерия е и "смъртта" му.
За някой не е бил удобен и ето какво се получава.
Не ми се иска да го кажа,но....
Почивай в мир, Румене!

ПС. Пропуснах да кажа.... Може би не е редно да коментираме, че знае ли се,кой чете по форумите.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Stas

И какво като чете? Ако не му харесва нещо - да се засрами!

stef

В демократична държава живеем може да коментираме каквото си пожелаем, жалко за момчето а този който не трябва да го чете това зслужава само едно *MODERATOR*

Лора

Цитат на: Stas - 14.10.2008 17:00
И какво като чете? Ако не му харесва нещо - да се засрами!

Имах нещо друго предвид, явно не съм се изразила правилно.
Да предположим, че всичко това е една инсценировка и човека е жив и здрав. Какво следва, че напарвеното от него отива на "кино".
Пък и този, който му има зъб, не вярвам да е толкова глупав да се върже на тезите на пресата.
Всичко е много съмнително, просто нямам думи. Ще се блъсне човек от влак и ще се докладва чак след 2 месеца. При положение, че се издирва човек....
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Деян

Мдааа,доста съмнителна история,но май не сме ние хората които скоро ще узнаят истината(освен ако това е истината и няма друго за узнаване) :-(

acho

Аз си мисля че въобще няма да се разбере истината.Или ако се разбере, тези от горните етажи ще си я запазят за себе си.. *dontknow* *dontknow* *dontknow*

Деян


NO CARRIER

Колко разкриха убийството на сестрите Белнейски, толкова и това ще разкрият.  :duvar:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Лора

По Бтв новините, чак днес съобщиха за Декстър.
Миролюба толкова убедително говореше, че наистина повярвах.
Тъпата овца от транспортна полиция, била излязла в двумесечен отпуск. Баси  :duvar: толкова ли неможа да докладва и след това да си излезе отпуска.
Нямам думи. Дано поне това убийство се разкрие.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

miTko

За да има публично изявления, може би няма текущо разследване. Значи трябва да се прави ново разследване. Поне така си мисля.
Разни мои АКВАРИУМИ 

Similar topics (5)

48698

Започната от eminem_999


Публикации: 13
Прегледи: 3781

13698

Публикации: 6
Прегледи: 2687

24858

Публикации: 34
Прегледи: 11802

21920

Започната от discus


Публикации: 14
Прегледи: 4432