• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 00:10

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Румен Димитров с ник dexter във фото-култ е в неизвестност

Започната от NO CARRIER, 23.07.2008 22:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NO CARRIER

Митко, има няколко неудобни въпроса, но като че ли най-много се бие на очи този - Защо, след като Румен е бил мъртъв от 21ви юли, на 2ри септември прясно измита и с годни отпечатъци (доколкото разбрах, следите остават около седмица), колата му изведнъж се озовава близо до блока им? Та за това имам някакви съмнения около смъртта му.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.


miTko

Невероятно звучи, но това е България. Това е официална информация, значи може би спират рзследванията. Иначе ДНК експертизата едва ли греши. *dontknow*
Разни мои АКВАРИУМИ 

Stas

Оказва се, че е поставен на релсите неподвижен. Т.е. това си е чисто убийство без никакво съмнение. В него не е имало документи, ключове и пр.

Лора

Мистерия е изчезването му, мистерия е и "смъртта" му.
За някой не е бил удобен и ето какво се получава.
Не ми се иска да го кажа,но....
Почивай в мир, Румене!

ПС. Пропуснах да кажа.... Може би не е редно да коментираме, че знае ли се,кой чете по форумите.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Stas

И какво като чете? Ако не му харесва нещо - да се засрами!

stef

В демократична държава живеем може да коментираме каквото си пожелаем, жалко за момчето а този който не трябва да го чете това зслужава само едно *MODERATOR*

Лора

Цитат на: Stas - 14.10.2008 17:00
И какво като чете? Ако не му харесва нещо - да се засрами!

Имах нещо друго предвид, явно не съм се изразила правилно.
Да предположим, че всичко това е една инсценировка и човека е жив и здрав. Какво следва, че напарвеното от него отива на "кино".
Пък и този, който му има зъб, не вярвам да е толкова глупав да се върже на тезите на пресата.
Всичко е много съмнително, просто нямам думи. Ще се блъсне човек от влак и ще се докладва чак след 2 месеца. При положение, че се издирва човек....
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Деян

Мдааа,доста съмнителна история,но май не сме ние хората които скоро ще узнаят истината(освен ако това е истината и няма друго за узнаване) :-(

acho

Аз си мисля че въобще няма да се разбере истината.Или ако се разбере, тези от горните етажи ще си я запазят за себе си.. *dontknow* *dontknow* *dontknow*

Деян


NO CARRIER

Колко разкриха убийството на сестрите Белнейски, толкова и това ще разкрият.  :duvar:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Лора

По Бтв новините, чак днес съобщиха за Декстър.
Миролюба толкова убедително говореше, че наистина повярвах.
Тъпата овца от транспортна полиция, била излязла в двумесечен отпуск. Баси  :duvar: толкова ли неможа да докладва и след това да си излезе отпуска.
Нямам думи. Дано поне това убийство се разкрие.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

miTko

За да има публично изявления, може би няма текущо разследване. Значи трябва да се прави ново разследване. Поне така си мисля.
Разни мои АКВАРИУМИ 

Similar topics (5)

30802

Публикации: 16
Прегледи: 8892

48172

Публикации: 0
Прегледи: 1337

36714

Започната от denbosch


Публикации: 20
Прегледи: 7338

42628

Публикации: 11
Прегледи: 4283

27356

Започната от Lucio


Публикации: 14
Прегледи: 4025