• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 11:47

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Разбиха ми улицата

Започната от skekivd, 17.06.2009 11:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kapacitet

Момчета, то при вас положението наистина било трагично. Много ме кефят снимките, класика, особено дебелия мерцедес пред импровизиран сервиз тип бивша хлебарница с два различни таза на гумите. И тези багери, хора аз не мога да повярвам на очите си  =-O

skekivd

 *YAHOO*Не съм на себе си от кеф.Еххххх обичам си я тая България,по-трудно се получават нещата,но като има по някой,като нас.... :-[Прибирам се току-що и що-щеш *BRAVO* 6-7 "брачеда",вилнеят с едни косачки,ама просто не стъпват на земята,като черни хоувъркравти са/даже някои ми се струва,че владеят и левитацията/.Кипи дейност.Кое обаче е по-важното.Улицата е затворена за асфалтиране.Трамбовъчни,асфалто-полагащи и всякакви други машини,работници и излизаща пара от улицата.Само това исках.На Деси отново благодаря @}->--.Паролата:Господари на ефира"има невероятен ефект.На Равен,Стенли и всички останали казвам,Има светлина в тунела *THUMBS UP*.Аз оставам оптимист.

П.П.Съвет-Да благодаря ли на арх.Юрукова,как смятате.?Знам,че това им е работата,но...

onyxman

Човече, те просто с оставили да се слегне преди да асфалтират иначе ще се вдлъбне новия асфалт.

skekivd

Цитат на: onyxman - 18.06.2009 15:51
Човече, те просто с оставили да се слегне преди да асфалтират иначе ще се вдлъбне новия асфалт.
Излишно е да пиша,че някои улици Слягат от години.Отговорности трябват,не оправдания.Администрацията е хлъзгава,като едно мое старо аквариумче,което беше срещу прозореца.Трябва да се бъркаме иначе... *NO*

*THUMBS UP*

onyxman

Е така е, на някои место доста дълго сляга.  *ROFL*

bigbeer

Не се радвай много, в България винаги се полага асфалт преди започване на изкопни работи  :-P

skekivd

Цитат на: bigbeer - 18.06.2009 16:15
Не се радвай много, в България винаги се полага асфалт преди започване на изкопни работи  :-P
Приятелю дай ми само 5 мин. радост.Преседна ми биричката.Нека му дадат на асфалта,поне леко да застине *ROFL*,то е ясно че пак са забравили да положат нещо-си