• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 14:45

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Пролетен базар - изложба в Шумен

Започната от Big_gonzo, 28.03.2009 18:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Big_gonzo

Другата събота / 04.04. 2009 г./ ще има изложба в Шумен. Ще се проведе на КТА " Мадара". Вход - свободен.
Аз ще бъда там. Ако някой има желание  да си поръча нещо, нека го направи на ЛС. 


yogle

И аз ще съм там :-D, като разглеждащ, предполагам ще имаш китки за продан,  и ще пием по бира

ccpzaz

Какво по - конкретно ще съдържа изложбата . Може ли малко повече информация и ако е възможно снимки от минали години ?

Лора

В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

bicho1976

Базара на сто процента ли е сигурен?

denbosch

По принцип на този базар има ли разнообразие от риби?Или се предлагат най-стандартните видове?
От базара през октомври видях,че се предлагат риби,обаче добих само бегла предства.
Конкретно,дали ще има отоцинклуси,че тук във Варна се оказа голям проблем да си намеря?

galio69

Колега предимно се продават живородки много рядко има нещо по качествено според мен. Изложбата я посещавам от 3г. Ела може да си харесаш нещо . *DRINK*

Лора

Я да чуя кой от русенци, ще ходи в Шумен.  :-)
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

bicho1976

Аз  така и не разбрах, ще го има ли този базар на сто процента.

yogle

Днес в Несебър  :-[ ми казаха че 100% ще го има.

Лора

Ами сигурен е! Хора от други форуми за животни щом знаят за него...

Добре де, ако няма русенец, някой ще мине ли през Русе да ме вземе и после да ме върне. :-D
Някой от Варна... *mda*
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

SkyNer

100% съм там само да кажете къди и към колко ще се съберем.
Прохождащия

AzZzZ

и аз ще съм там бее аз ходя от както се помня с баща ми стажат хубави изложби на: риби, кучета, гълъби, зайци и мн други животни :) аз ще съм там ако някои иска да попита още нещо да пише на Л.С

tays

Ще имали акваристи там. Пазар ще има но акваристи

en4ev_v4

 Разбира се че ще има. Предлагам   за да се познаеме да си закачиме по  една табелка на врата  с  Nicka от форума. *BRAVO*
: 02.04.2009г 12:12ч
Също така смея да твърдя че в Шумен става един от най добрите пазари ( изложения)на всякакви животинки, и всичко друго свързано с домашните любимци. Биг Гонзо сега се сетих че миналата година  закупих от теб много водове растения. Надявам се тази година пак да се видиме .     Ако имаш възможност зареди повече растения за преден план . За полянки.

Similar topics (5)

24045

Публикации: 11
Прегледи: 7922

19610

Започната от diken


Публикации: 0
Прегледи: 3086

34744

Публикации: 9
Прегледи: 8083

41932

Публикации: 3
Прегледи: 2069

32208

Публикации: 2
Прегледи: 2258