• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 22:03

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Приложение за телефон

Започната от vanko77777, 30.09.2015 17:59

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vanko77777

Здравейте, искам да попитам някой ползвал ли е това приложение на телефона си ето това: https://play.google.com/store/apps/details?id=eheim.aquarium.app
Това е нечовешко! - викаха канибалите, четейки вегетарианско меню.


20l.-Скаридарник
40 l., 207 l., 462 l.
462l.-Астронотуси, 7 бр. Myletes rubripinnis (Сребърен долар) и сом Птеригоплихт гибицепс

addicted

Аз съм с не много скъпо леново и приложението ми крашва.

Sent from my Lenovo A859 using Tapatalk


Amev

Приложението не прави нищо интересно , въвеждаш данни за аквариума (без риби и растения) и може да си правиш напомняния. А и препраща към сайта на ехеим за помощ. Има две приложения за айфон едното беше платено Aquarium и Aquareka в които може да си въведеш брой рибки и видове растения и ти казва ако нещо не е наред , но пак няма пълен набор от риби и растения и инфото за тях е оскъдно и се свежда до температура , пх , темперамент и дали са стадни или не. Общо взето няма нищо интересно в тези приложения.

addicted

Аз инсталирах едно Aquarium Note. Представлява нещо като тетрадка на дейностите, въвеждаш си кога си купил рибата и до нея след това се показва от колко време я имаш, въвеждаш параметрите на водата и ти ги извежда като графика(след няколко измервания), въвеждаш техника рястения рибки и т.н. и ти дава обща стойност на разходите, въвеждаш си определени действия със снимка който ти ср пазят по дата, има римайндър... Абе един вид дневник на аквариста. Може няколко аквариума да се въведат.

Sent from my Lenovo A859 using Tapatalk


Similar topics (5)

53052

Публикации: 10
Прегледи: 3692

39176

Започната от Vempe


Публикации: 4
Прегледи: 3364

34908

Публикации: 14
Прегледи: 11194

25652

Публикации: 1
Прегледи: 1544

9081

Публикации: 9
Прегледи: 3958