• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.04.2024 17:22

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Поръчка от чужбина

Започната от Mirobg, 19.03.2012 20:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Mirobg

Понеже има хора като мен ,които не умеят да поръчвт от чужбина, се обръщам към тези който го умеят;
Не бъдете скръндзи :D,споделете с нас простосмъртните,  когато решите да поръчвате поредния убийствен Дискус от Германия или Тайванска Бета. И ние искаме,въпреки ,че неможем;).
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

grigor nakov

ако разполагаш с повечко пари може да се преговаря с Германците и за какви риби става на въпрос.Нали знаеш че купуваш нещо което нито си го виждал нито как е гледано,по принцип аз лично съм купувал дискуси (чифт) от ,,Shenker,, и съм много доволен но цената си е доста скъпичка;Това са му кординатите в Германия
Head Office DB Schenker
DB Mobility Logistics AG
Bellevuestrasse 3
10785 Berlin
Germany
Tel.:  +49 1805-996633 begin_of_the_skype_highlighting           
   +49 1805-996633      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting           
   +49 1805-996633 begin_of_the_skype_highlighting           
  +49 1805-996633      end_of_the_skype_highlighting


miTko

Може на някой да му свърши работа този сайт:

http://dostaviam.com/magaziniDE.php

Полезен е за по-трайни стоки, защото срока на доставка е до 2 седмици от Германия. Полезен е обаче за поръчане от интернет магазини, които не пращат до България. Поне това разбрах от написаното, но не съм го пробвал! Другото хубаво е че за градовете София, Пловдив и Хасково стоката може да се вземе директно от офис, като се спестява и куриер.
Разни мои АКВАРИУМИ 

mejdupraznika

При наличие на финанси незнам какъв е проблема да се поръчва от чужбина? За всичко си има правилните хора, в сайта на Щендкер развъдчик на Дискуси има връзка с български представител чрез който можеш да поръчаш.  Кажи какво по-точно те интересува за да те опътим.
Отделно ако искаш риби от Малайзия http://www.idfdiscus.com.my/ , човекът изпраща до България. Също така можеш да се свържеш с МишоКалкана.

Similar topics (5)

40759

Публикации: 1
Прегледи: 1666

1096

Публикации: 4
Прегледи: 3714

14464

Започната от stedi


Публикации: 1
Прегледи: 2017

25967

Публикации: 7
Прегледи: 3373

58226

Публикации: 23
Прегледи: 7046