• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
18.04.2024 17:31

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Помощ и съвети в сфери, различни от акваристиката

Започната от acho_pl, 07.12.2006 09:57

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Caxapa

Скоро колега бе пуснал тема за този препарат. Силно канцорогенен но все пак и помагащ в някои случаи. Не е необходимо да  изсипваш количества...във филма който гледах впръскваха съвсем малко...След като унищожиха  нашествениците  затвориха дупките със специален кит за дърво и после байцваха и боядисаха..лакираха. дано съм бил наистина полезен.

Ivan_S

Привет колеги, някой може ли да ми каже читав сайт или няколко (може и на ЛС), където да пусна обява, че си продавам телефона. Предния си телефон така продадох, но беше доста отдавна и вече не помня сайта, нито пазя мейли от регистрацията  :-[.

Мерси предварително на всички!

П.П. Ако постът ми е в разрез с правилата на форума, модераторите да го изтрият  *THUMBS UP*.
100 l. Malawi mbuna
Pseudotropheus saulosi - 7 бр. (2 m, 5 f)

Лора

Днес всички използват продавалник.
555.bg
alo.bg
obiavi.grad.bg
http://www.359gsm.com/borsa.html

Пиша ти ги, защото каквото и да търся, винаги те ми изкачат, като първи в листата. Явно се посещават.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Ivan_S

Мда, продавалника е ясен, трябва да видя какво предлагат и останалите, че не съм ги ровил обстойно. Мерси, Лора  *THUMBS UP*.
100 l. Malawi mbuna
Pseudotropheus saulosi - 7 бр. (2 m, 5 f)

Асен Евгениев

От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Ivan_S

Така, в друга тема, която се отвори днес за това кой с какво се занимава, има препратка към тази, та реших тук да пиша. В момента се занимавам с финанси, работя във финансов сайт като анализатор на банкови и небанкови продукти. Завършил съм икономика - специалност Търговия и втора специалност Финанси. Ако някой се интересува от кредити, депозити, спестовни сметки, кредитни и дебитни карти и т.н., нека пита без притеснение.
100 l. Malawi mbuna
Pseudotropheus saulosi - 7 бр. (2 m, 5 f)

Aqualover

Здравейте колеги! Честити празници на всички! Искам да допълня като активен член на продавалник следното нещо:
Трябва да имаш рейтинг и да следиш да не го опетняват(да внимавате какво пишете в свободните теми защото могат да ви очернят живота и продаването) за да продаваш успешно;
За да продадеш бързо трябва да се опише добре продукта и изобщо всяка ваша обява;
Каквото и да искате да продавате напишете го в търсачката на дадените сайтове от модератора Лора и вижте цените. Ако искате да надхитрите всички останали, продаващи неща, които и вие имате сложете цена с поне 5 лв по-ниска от тяхните и винаги ще идват първо при вас!

Guppy, C. pygmaeus, C. sterbai, Colisa lalia. Какво друго му трябва на човек...:)

NO CARRIER

Някой купувал ли си е, чувал ли е отзиви за НАНОМАГНИТНИТЕ ЧОРАПИ BIOMAGNETIC POWER? Подозирам, че е поредната простотия, но искам да взема един чифт за подарък и ми е интересно дали изобщо си струват парите.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

ogogogo

Цитат на: redmerinda83 - 14.02.2014 15:31
Здравейте колеги! Честити празници на всички! Искам да допълня като активен член на продавалник следното нещо:
Трябва да имаш рейтинг и да следиш да не го опетняват(да внимавате какво пишете в свободните теми защото могат да ви очернят живота и продаването) за да продаваш успешно;
За да продадеш бързо трябва да се опише добре продукта и изобщо всяка ваша обява;
Каквото и да искате да продавате напишете го в търсачката на дадените сайтове от модератора Лора и вижте цените. Ако искате да надхитрите всички останали, продаващи неща, които и вие имате сложете цена с поне 5 лв по-ниска от тяхните и винаги ще идват първо при вас!
Точно ти да даваш съвети........ *dontknow*
http://prodavalnik.com/forum/topic/?t=102791
И най-дългия път започва с една крачка!
http://i629.photobucket.com/albums/uu14/ogogogo_photo/1-11.jpg

hunter

Колеги трябва ми съвет. Люкът на колата ми е тръгнал леко да се отлепя (стъклото от уплътнение). Искам да го залепя и се чудя дали ще се случат нещата със черен силикон за стъклопакет? Писах търсиш из нета четох форуми но има много философи и дават повече спам отколкото отговори. Ако случайно някой знае решението и е имал подобен проблем ще го помоля да сподели.

tao

Няма да залепне.
Гарантирано.
Целта на полисулфита е запечатване а не залепване.
Той е устойчив на ултравиолетовите лъчи и не се влияе от климатичните условия.
Затова е и най удачния материал за стъклопакети.
Пробвай с добре затоплен бутил.

hunter

Процепа между стъклото и уплътнението е много фин и малък. И идеята ми е с помощта не спринцовка да вкарам силикона вътре. Това което предлагаш едва ли ще успея да го вкарам по този начин. Идеята ми е не да залепне а да уплътнява между стъклото и уплътнението. Там където леко си е отворило има следи от старото лепило което също е черно и седи точно като накъсан силикон. Стъкларите из форума дали няма да дадат някоя мъдра идея  :-)

hunter

След липсата на съвет реших да действам на своя глава. Купих силикон черен за авто стъкла две стеги и една спринцовка. Отворих люка набутах силикон във спринцовката и започнах да вкарвам със нея между стъклото и металната рамка на люкът. После стегнах със стегите и оставих 2 дни. Днес ги свалих прибрах люка и наливах обилно с вода теч нулев в купето, отводнителната система на люкът и тя е в изправност. Към момента победих но сега остава силикона да е издържлив и да не се отлепи скоро. Дават го и издържлив на УВ лъчи. Еми това е дано е полезно на някой  *DRINK*

Ivan_S

Колеги, някой може ли да ми препоръча фирма или майстор за метална врата за мазе (за София). Всякакви предложения са добре дошли. Ако, пък, някой изработва такива, да ми пише на ЛС или 088 485 06 07.

Благодаря предварително на всички!  *THUMBS UP*
100 l. Malawi mbuna
Pseudotropheus saulosi - 7 бр. (2 m, 5 f)

NO CARRIER

Някой да знае къде може да се купи килим тип персийски, елипсовиден, с размери около 3,50/4,50 м? Търсенето в гугъла ме прати в 9та глуха.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Similar topics (5)

44606

Започната от Desmoria


Публикации: 0
Прегледи: 1134

26824

Публикации: 0
Прегледи: 1562

1860

Публикации: 13
Прегледи: 5628

24130

Публикации: 2
Прегледи: 4032

41861

Публикации: 13
Прегледи: 23266