• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 15:39

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Нямам думи просто накъде вървим?!

Започната от niky, 23.01.2006 10:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

niky

Sega пуснаха нов музикален домашен любимец – iFish. Рибката не плува във вода, но пък може да се разхожда по бюрото ви. С вградените си сензори тя ще отговаря на движенията ви и ще генерира светлинни ефекти в главата си. Ако се свърже с mp3 плеър iFish може да пусне музика през вградения си спийкър. Рибката разполага и с 50 музикални файла (мелодии включващи звуци от океан, дъжд, камина, вятър и т.н.), чрез които да успокоява собственикът си. Размерите й са 100х95х200 мм с тегло от 450 гр.


https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi.data.bg%2Fimages%2Fnews%2Fifish.jpg&hash=06a2c420fe699a67ec05f8a8d1bd40544378e804

БЕЗ КОМЕНТАР!

Boby_

:lol: Въпрос на време беше само и такава дивотия да се появи. Нали има вече електронни кучета и котки, минахме през етапа "Тамагочи"... Не че ми харесва, но за всеки влак си има пътници. По-добре ли е някой, който няма време и желание да се грижи за рибките си, но иска да си има, да уморява любимците си всяка седмица и на следващта да си купува нови?   :wink:

jelo

Boby_, определено си прав - по - добре такива електронни забавления за хората, които нямат време, а не да мъчат горките рибки.

rakim

Питате ли ме сестра ми като взима на племенницата ми през месец,че и по  често риби щото ги уморяват,а малката иска рибки :? Казвам им горе долу какво да правят,ама в десет литра аквариум искат сумати рибки,без филтър,без помпа,без нагревател аре то в стаята е топло горе долу.За осветление да не говорим,като свети лампата в стаята тогава свети и в аквариума.Но сега им казах да си вземат една бета,и едно данио имаше останало живо и от бая време са живи вече.Даже бетата се чувства добре като гледам :lol:
540л Южна Америка

Similar topics (5)

55837

Започната от kuvert


Публикации: 1
Прегледи: 1940

32582

Публикации: 28
Прегледи: 16023

5029

Публикации: 12
Прегледи: 16473

1184

Започната от NikolaV


Публикации: 18
Прегледи: 7853

53080

Публикации: 2
Прегледи: 2075