• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 13:46

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Денят се/не се познава от сутринта

Започната от Violeta, 18.07.2007 10:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dido

Цитат на: N.Nobs - 18.07.2007 19:00
Не е нито мили... нито нано... а както каза колегата panchopan ню-йоркска секунда - най-краткия отрязък от време.

Ти що се обаждаш бе, още ми има отпечатъците по дръжката на дясната ти врата...

Boby_

Цитат на: N.Nobs - 18.07.2007 19:00
Не е нито мили... нито нано... а както каза колегата panchopan ню-йоркска секунда - най-краткия отрязък от време.

Със сигурност понеже твърде малко от присъстващите са ходили в Ню Йорк, по-удачно е вицът да се преработи, така че да ни вълнува.
Затова нека хамериканците си говорят за нюйоркски секунди, аз предпочитам да карам с вицове за пернишки голфове - тях поне всички сме ги виждали. :-)

Raziel

Аз пътувах  от Люлин 3 до  Плиска в продължение на  4 месеца и бях пред нервна  криза и побъркване, всеки ден по 1 час и малко в едната посока..  Вечер като се прибера към 20:30  и сиках да застрелям  всеки които ми попадне пред погледа.

Сега  бачкам в Бизнес парка и си купих апартамент в Младост 1 и се  родих, 2км до работа и точно 7мин от нас до офиса....
Нема нерви нема псуване.. пускам си музичката сутринта и докато изслушам една песен съм в офиса.
In Pursuit of Perfection

miTko

Цитат на: Raziel - 19.07.2007 12:36
Сега  бачкам в Бизнес парка и си купих апартамент в Младост 1 и се  родих, 2км до работа и точно 7мин от нас до офиса....

2 км? Аз на твое място щях да си ги ходя пеш! То и сега ходя пеш от време на време, но ми трябват за целта 45 минути.
Разни мои АКВАРИУМИ 

lz3cv

Остаряхме вече.. И аз преди да се оженя, пък и докато жената беше в майчинство карах колелото - 10км сутрин до бачкане и 10км обратно... Супер форма. Сега като работим на едно място трябва да я карам с колата. А и се премести фирмата наблизо до нас. Сега сутрин 4км с колата в едната посока, вечер 4км в другата. Мъка, мъка...

Raziel

Mitko не мога  вървя пеш в 6:30  сутринта.
Единствената ми цел е да отида до офиса и да си изпия  кафето.  А тва най бързо се  случва с колата :)

А относно  Пазарджик....... КОга  ще забранят на тези с колелата  да  карат кат луди където им скимне.
Аз  всяка седмица съм там и  трудно ми понася "спокойствието" на провинцията.
Но най ме кефият  селските  гъзаркчета спряли по главната с разни 5ци от  92 година и  се правят на велики.
In Pursuit of Perfection

NO CARRIER

Цитат на: Raziel - 19.07.2007 22:24А относно  Пазарджик....... КОга  ще забранят на тези с колелата  да  карат кат луди където им скимне.
Аз  всяка седмица съм там и  трудно ми понася "спокойствието" на провинцията.
Но най ме кефият  селските  гъзаркчета спряли по главната с разни 5ци от  92 година и  се правят на велики.
Гъзарчетата кефят отвсякъде, ама напоследък започнаха да се появяват и доста по-нови и по-скъпи таратайки. Друг е въпросът, че седят в кафенето на по количка и кафенце  по няколко часа. :-)

Пък обади се някой ден да пием по кафе, де.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

theater

Цитат на: Raziel - 19.07.2007 22:24
Но най ме кефият  селските  гъзаркчета спряли по главната с разни 5ци от  92 година и  се правят на велики.
BMW серия 5 от 92-ра година всъщност е много хубава кола. Една от добрите на БМВ, поне според мен.  :-D
140л - харацини
http://starividri.org

Longanlon

Цитат на: NO CARRIER - 19.07.2007 23:05
Гъзарчетата кефят отвсякъде, ама напоследък започнаха да се появяват и доста по-нови и по-скъпи таратайки. Друг е въпросът, че седят в кафенето на по количка и кафенце  по няколко часа. :-)

Да бе, винаги съм се чудил как хора, които вземат три пъти по-малко пари от мене, карат съвсем не лоши коли, при условие, че аз не смятам, че мога да си позволя такава.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffeeds.feedburner.com%2FLonganlon.2.gif&hash=89a29c11af8a650ec7ddb49df6bd62ce3a6f8f5b

Raziel

Цитат на: NO CARRIER - 19.07.2007 23:05
Гъзарчетата кефят отвсякъде, ама напоследък започнаха да се появяват и доста по-нови и по-скъпи таратайки. Друг е въпросът, че седят в кафенето на по количка и кафенце  по няколко часа. :-)

Пък обади се някой ден да пием по кафе, де.

Забелязах че има разни нови А6, ТТ и разни  други  хубави коли,  Но както добре знаем пазарджик е  един от най бедните градове, хората взимат по 200лв заплата а  карат А6 - 2006г.  Това не мога си го обесня:)
Явно карат колите на татко и мама, друго обеснение нямам, още повече познавам няколко такива който наистина никога не са пипали работа и  се плюнчат на една кола по 3 часа с няколко  предружаващи малолетни  момиченца:)
А аз  самия карам Пасат  2000г, и понякога се затруднявам да я подържам....

А за виждането няма проблем, следващият път като ходя към ПЗ   ще се разберем нещо.
А аз ходя понеже имам роднини в  Црънча, а  и  там е готино и спокоино и си почивам много добре.
In Pursuit of Perfection

Similar topics (5)

24941

Публикации: 32
Прегледи: 8081

37126

Публикации: 11
Прегледи: 3509

4368

Публикации: 34
Прегледи: 12524

30144

Публикации: 4
Прегледи: 2410