• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 20:19

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Новата сметка за тока

Започната от a__andreew, 05.02.2013 16:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

a__andreew

Здравейте колеги искам да попитам как са вашите сметки този месец, че при мен е по 2 от предходния.  Странно ми е , че миналата година при отрицателни температури  ми беше 250 лв а сега 305лв. То сега ще възникнат едни съмнения у жената за аквариума колко черпи и ще ми трие сол на главата, ама съм любопитен при вас как е  ?

ivotri

Заради празниците отчетния период е по-голям.
Нашата сметка също е по-голяма, поне така си го обяснявам.

a__andreew

Може да е така и довечера ще погледна данните , но миналата година при отрицателни температури 2 та климатика си работеха по същия начин , но сега температурите са положителни.  Предпоследните 2 сметки са 152лв и 164лв и  последната 305лв. По принцип всичко ми е на ток и това ми се вижда странно , като изразходвано.

easternalien

и при мен е двойна сметката  *MODERATOR*

HEPOH

Очаквах да ме нае.. ама
Общо дължима сума: 358.56 BGN , а предишната 160 лв.
Аман вече !!!
Трябва да се протестира по сериозно!!!
Търся мъжки Воален Анц. Албинос

nchokoev

Аз съм от 120 лв на 247лв ДВОЙНО!!!и вярвайте ми проблема не ни е в аквариумите :-)

a__andreew

В момента проверих за какъв период са ме отчели и това е за 38 дни. Сега най странното за мен е , че температурите са положителни и аз се отоплявам на климатици. Не мога да видя в сайта им колко съм използвал, като киловати все още са само парите без самата фактура.

Peza

При мен сметката също е по-висока, не двойно но с 1/3 та. Познайте кой бе първия заподозрян ... по скоро заподозряни, аквариумите ест.

Ех....защо не съм монополист и аз ... в държавата на (май по-вярното е "ЗА") експлоатационните дружества
Кеф цена няма! ... луд умора също ...!

djibarov

Аз имам същата сметка за декември 2012, като през 2011 - 170 и нещо лева. отчет 2.12 - 4.01. Двустаен с 2 инвертора.

zlatna ribka

И при мен сметката е почти двойна *dontknow*....но за съжаление имам и двойна сметка за парно... :-(
"Разликата между приятелството и любовта е... доколко можете да се нараните един друг."

Здравков

И при нас е същата работа... сметката е почти двойна а дори не се отопляваме на ток.  *dontknow*

dafil

А какво трябва да направим , за да се направи референдум "Искате ли електроразпределителни дружества в България" *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR*
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi568.photobucket.com%2Falbums%2Fss124%2Fdafill%2F2605000000_zps4cadfcd8.jpg&hash=c9602607dd8729d5e916cc434dac71a266aaff0c

HEPOH

ЦитатА какво трябва да направим , за да се направи референдум "Искате ли електроразпределителни дружества в България"
Без да съм гадател ще кажа , че ще има невиждана активност и против ще са поне 95 %. :-D
Та сега, като не съм толкова ядосан и разсъждавам трезво, стигам до извода , че сметките са нормални за -20 град. НО не мога да разбера как така се получава, като реално зима не е имало. Ако има някой ,който е наясно да каже ,ако сега съм платил 100лв, колко бих платил за същия период ако беше като миналата година .
Търся мъжки Воален Анц. Албинос

Peza

Цитат на: dafil - 05.02.2013 21:13
А какво трябва да направим , за да се направи референдум "Искате ли електроразпределителни дружества в България"
Не знам какво, но си направи сметката щом сме изправени пред заплахата България да плаща 17 500 евро на ден глоба (12 185 880 лева годишно), заради монопола на електроразпределителните дружества за каква воля (по-правилното "интерес"), на държавата (по-правилното на някои"хора") става въпрос.
Кеф цена няма! ... луд умора също ...!

Niikii

Здравейте колеги. Причините за глобата са ясни  :-D :-D :-D :-D Сметките за тока за последните два месеца на всички са такива. Мен ме засичат на 25 число. Декември съм засечен на 20, т.е. от 25.11 до 20.12 са 25 дни и сметка от 50 лв. Следващата засечка е от 20.12 до 25.01 т.е. 35 дни и сметка от 100 лв. Като се има в предвид че около Коледа и Нова година бях 10 дни отпуска при мен всичко е нормално :)

Similar topics (3)

40876

Публикации: 6
Прегледи: 2845

5716

Публикации: 11
Прегледи: 6650

41757

Започната от HEPOH


Публикации: 14
Прегледи: 6589