• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 05:23

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Не се представих добре

Започната от nasko678, 04.03.2006 15:57

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nasko678

04.03.2006 15:57 Last Edit: 23.04.2008 10:05 by Violeta
Да ви се представя и аз.Казвам се Атанас Неделчев на 28 години съм,живея в с.Храбрино,не женен,но имам сериозна връзка от 5 години.Работя на две места,към ВиК и в една печатница до лаута.Карам една ОПЕЛ АСТРА(сив металик,кристални стопове,94г).Рибки гледам от малък,но по-сериозно от около 2 години.Ми тва е в общи линии. :P  :P  :P

NO CARRIER

:beer Хайде, добре дошъл!  :drunk
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Longanlon

Интересът ни към сериозната ти петгодишна връзка бледнее пред този към аквариума ти - колко е голям, какво има в него, каква техника и т.н.  :D  :D  :D
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffeeds.feedburner.com%2FLonganlon.2.gif&hash=89a29c11af8a650ec7ddb49df6bd62ce3a6f8f5b

miTko

Цитат на: "nasko678"Да ви се представя и аз.Казвам се Атанас Неделчев на 28 години съм,живея в с.Храбрино,не женен,но имам сериозна връзка от 5 години.Работя на две места,към ВиК и в една печатница до лаута.Карам една ОПЕЛ АСТРА(сив металик,кристални стопове,94г).Рибки гледам от малък,но по-сериозно от около 2 години.Ми тва е в общи линии. :P  :P  :P
Както се казва - много арно бе Танасе! :lol:
Добре дошъл! Ти поне си близо до планината - какви дървета и камъни, подходящи за аквариум има нагоре...
Разни мои АКВАРИУМИ 

Nemo

Добре дошъл и от мен адаш :)
8)

Искаме снимки на аквариума (знам че мнооо искаме ама на ;) )
Π ө ů ҹ υ њ σ ß

dido

Хмхм, абе Лонги - има ли интрига във връзката - примерно мацката е майка с 5 деца - достатъчно е  да се поддържа интереса ;-)

madcap

А добре дошъл,
та кво викаш ся, снимки ша даваш, дай ве човек да има се радваме  :wink:

nasko678

Вторник взимам другия аквариум на него ша давам снимки щото сегашния съм пуснал разстенията които току що накупих от Воден свят направо с кофичките и ме е срам да го покажа в момента,а и ако някои има от някои разстения в повече да обажда :roll:

gnome

Така, пича може да е свестен, но аз съм длъжна да разажа какво ни се случи.
Искам да се извиня предварително на всички които не са от София за изръза селянин... мм.. комплексар също...
Защо ?
приятеля ми отива вчера да му купува аквариума на момчето.. всичко точно.. едвам намират въпросното село... и познайтав ... човека си изключва телефона след уговорка да се чакат на еди къв си разклон.
Аз мисля цял ден защо някой.. който и да е ще постъпи по този безумен начин. Не мога да намеря причина. Като не искаш да си продаваш нещото си казваш попринцип.. не караш хората да бият еди колко си път, за да си изключиш телефона.
Съжалявам, че ви губя времето с тази простотия... просто съм ужасно възмутена :(

federal

Здр аз също съм на 28 год. Непрофесионално се занимавам с наркотици, редовно се намарихуанчвам и всекидневно ме гони мисълта за съществуването на жените в този материален свят! Голям карък съм, но за сметка на това съм съвършения късметлия. По принцип известните ме знаят като Пабло или за непознатите Pablo Escobar- Тhe Cocaine King

jimbeam0706

Кой не знае Pablo Escobar
Кой не е чувал за него
*privet*
Няма невъзможни неща

miTko

Не знам за вашите истории, но аз мога да ви разкажа бъдещата история и география на тази тема!!! ]:->
Разни мои АКВАРИУМИ 

N.Nobs

Ми аиде де Митко , кво те спира https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg.zamunda.net%2Fpic%2Fsmilies%2Fhang.gif&hash=a494b947f6791616739710adcde5b4c53bd3552f
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

nikolay_71

Цитат на: federal - 21.04.2008 16:12
... По принцип известните ме знаят като Пабло или за непознатите Pablo Escobar- Тhe Cocaine King
Пабло отдавна е на оня свят,тъй че си измисли нещо по-актуално! :-D

nina

Цитат на: gnome - 21.04.2008 15:33
Така, пича може да е свестен, но аз съм длъжна да разажа какво ни се случи.
Искам да се извиня предварително на всички които не са от София за изръза селянин... мм.. комплексар също...
Защо ?
приятеля ми отива вчера да му купува аквариума на момчето.. всичко точно.. едвам намират въпросното село... и познайтав ... човека си изключва телефона след уговорка да се чакат на еди къв си разклон.
Аз мисля цял ден защо някой.. който и да е ще постъпи по този безумен начин. Не мога да намеря причина. Като не искаш да си продаваш нещото си казваш попринцип.. не караш хората да бият еди колко си път, за да си изключиш телефона.
Съжалявам, че ви губя времето с тази простотия... просто съм ужасно възмутена :(

Ако ще ти е прозвучи успокоително, ще ти кажа, че приятеля ти не е единствения шаран, дето се е вързал. Аз също, след предварителна уговорка с него, че гарантирано взимам въпросния аквариум, вчера звънях най-малко 10 пъти, за да потвърдя, че съм си уредила МПС за превоз и днес отивам да го взема. Няма връзка с този номер, дето се вика. Днес пак не се отказвам. Цяла сутрин звъня - свободно, ама никой не вдига. Написах му съобщение, че всичко при мен е ок и вечерта идвам, но понеже в мен се появи леко подозрение, вметнах и едно: "ако аквариума вече е продаден, моля отговорете ми, за да не ви безпокоя повече". Веднага получих обратно съобщение: "Аквариума е продаден". Всичко това, след като предварително ми беше обещано да бъде запазен. Както и да е, здраве да е! Аквариуми колкото щеш, хората малко останахме.

Similar topics (3)

5572

Публикации: 15
Прегледи: 6625

1298

Започната от discus


Публикации: 30
Прегледи: 12370

47519

Публикации: 7
Прегледи: 3802