• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
25.04.2024 11:17

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Не се представих добре

Започната от nasko678, 04.03.2006 15:57

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Stas

Дотук събрахме трима - Наско е безспорния номер едно. Покрай него мисля, че могат да изгорят Методи и ogyy.

Boby_

Във връзка точно с този случай вчера предложих на DJ_Bambi, титулярният модератор на раделите Търся и Предлагам, да направим тема, съдържаща черен списък с некоректните продавачи и купувачи, съдържаща както никовете им (които могат и да са баннати), така и телефони, адреси и провинения. Отношението му към предложението ми беше меко казано странно - цитирам разговор с него:
"[21.4.2008 г. 13:19:01] DJ_Bamby каза: да си купуват от магазини, в нета винаги се случват подобни неща
[21.4.2008 г. 13:19:07] DJ_Bamby каза: ми какво толко"


Позволявам си да пусна частен разговор в нета, защото бях просто потресен от реакцията му - това е човекът, който трябва да се грижи за коректността в тези форуми.
Така че дайде първо да се разберем модераторите какво правим, пък тогава да го правим.

ogyy

23.04.2008 10:45 #47 Last Edit: 23.04.2008 11:09 by ogyy
Цитат на: Stas - 23.04.2008 10:26
Дотук събрахме трима - Наско е безспорния номер едно. Покрай него мисля, че могат да изгорят Методи и ogyy.
Събирай другите, връзвай ги и ги ПАЛИ.  *MATCHFART*

Boby_

Цитат на: ogyy - 23.04.2008 10:45
Събирай другите, връзвай ги и ги ПАЛИ.

Брей, че остроумен се оказа!

puhcho

Ще ви олекне ли като ги накажете?По-благо ли ще ви е?

Boby_

Цитат на: puhcho - 23.04.2008 10:47
Ще ви олекне ли като ги накажете?По-благо ли ще ви е?

Въпросът е не само в наказанието, което е необходимо, а в превенцията. Да губиш времето и парите на хората и да ги разиграваш като панаирджийски мечки според мен е много тежко провинение, независимо в нета или не.

NO CARRIER

Цитат на: puhcho - 23.04.2008 10:47
Ще ви олекне ли като ги накажете?По-благо ли ще ви е?

Как би се чувствал ако ти беше отишъл до Храбрино и се окаже, че Наско вече е продал аквариума?
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

ogyy

Цитат на: NO CARRIER - 23.04.2008 10:52
Как би се чувствал ако ти беше отишъл до Храбрино и се окаже, че Наско вече е продал аквариума?

  З.л.е!

kapacitet

Здравейте,

понякога се питам защо са толкова лоши хората един към друг. След като прочетох всички коментари се сетих за едина от първите ми теми в този форум, която за отрицателно време бе прехвърлена в Сметище. Естествено без коментар или забележка от страна на " Модераторите ". А тази тема, която намирам за толкова безмислена, защото лоши и некоректни хора могат да се срещнат навсякъде, а не само при покупка на аквариум, все още съществува и продължават да се изливат агресия и нападки. От такива писаници човек трудно би извлякал каквато и да е поука или би научил нещо, само  избива част от агресията натрупана в него.

Поздрави и лек ден

miTko

Цитат на: Boby_ - 23.04.2008 10:37
Във връзка точно с този случай вчера предложих на DJ_Bambi, титулярният модератор на раделите Търся и Предлагам, да направим тема, съдържаща черен списък с некоректните продавачи и купувачи, съдържаща както никовете им (които могат и да са баннати), така и телефони, адреси и провинения.

Изпревари ме! Аз съм "ЗА"! Иначе пак ще си пишем излияния в дълги теми, които после ще трия...
Разни мои АКВАРИУМИ 

N.Nobs

23.04.2008 12:32 #55 Last Edit: 08.12.2015 12:24 by Caxapa
Пак се разделихме на "Модератори" с главно М, и обикновенни "Узер".Добите с/у лошите.Или лошите с/у добрите.И тъй като вече 3 страници темата прелива от пусто в празно, и никой не взема конкретни мерки =>  *lock

Ако някой има да добави нещо
]

Ако линка не се отваря моля да ползва този



*doskoro*
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

Similar topics (3)

1298

Започната от discus


Публикации: 30
Прегледи: 12363

47519

Публикации: 7
Прегледи: 3801

5572

Публикации: 15
Прегледи: 6623