• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 09:42

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Не мога да си взема грунд....

Започната от suxsus, 20.12.2011 22:31

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

suxsus

Здравейте!
Пробвах да си поръчам грунд през тази фирма  http://kamani.biz/bg/aquarium-grund.html  и ми заявиха че вече не пращат по куриерски фирми поради недобросъвестни клиенти който не си вземат поръчките.Първо искам да кажа че просто не разбирам защо хората поръчват нещо ,от което после се отказват и заради тях др. хора са ощетени като мен.Второ моля някой който има възможност и е от софия да отиде да ми вземе 1 торба 25кг кварцов пясък фракция 2-3 мм и да ми я прати по някоя куриерска фирма защото нямам физическата възможност да се разхождам от В.Търново до София за едните камъни,а аквата стой празна....Мерси предварително и поздрави.... skype:suxsus или ми пишете  ЛС...

Георги

Пробвал ли си от някой строеж да си пресееш?

mitakakb

Аз също си бях поръчал от тази фирма и на мен ми казаха същото нещо.

Ribarche

Предложете им да заплатите предварително цената на грунда  и доставката ...... , мисля че така ще се съгласят  :-)

nikolaytoshev

Обаждаш се по GSM-a, който са посочили и им искаш да ти дадат IBAN на банковата им сметка. Пращаш им парите и те като ги получат ти пращат грунда. Така няма как да не се съгласят.

Mirobg

Транспорта ще ти излезе златен.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Similar topics (5)

35349

Публикации: 4
Прегледи: 2683

22938

Публикации: 4
Прегледи: 2274

21421

Публикации: 4
Прегледи: 2298

37592

Публикации: 7
Прегледи: 3421

30017

Публикации: 2
Прегледи: 2069