• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 04:35

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Начинаещ

Започната от bobynfs, 07.03.2006 17:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Boby_

Цитат на: "rookie_gyn"и с това съм съгласен, но все пак на децата не им подаряват 200 л аквариум, а между другото очаквайте нова тема: "имам 480л и два по 160 л, как да накарам жена ми да ги поставим, преди да съм си обзавел апартамента"

Хохо, по темата за аквариумите и мнението на съпругите за тях мога да напиша цял философски трактат.  :lol: Досега неусетно ги докарах до един голям + два мънички аквариума в рамките на една гарсониера (единият малък се води на щерката, че иначе нямаше как да го спазаря).   :lol: "Големият" вече отдавна ми е малък, но ако взема по-голям, ще трябва да се изнеса на палатка.  :roll:

Живко

Цитат на: "rookie_gyn"абсолютно си прав, извенете не искам да бъркам никого, просто мнението ми е, че живородката наистина не е от най лесните рибки и понякога е доста проблемна. А защо ако му бях препоръчал барбуси, те са страхотни риби/почти без изключение/, но много колеги от форума биха са опитали да ме опроврегаят.Една комбинация от : 10 тетразона/основна,калифорнийска и албиносна форма/, 7-8 барбус конхониус, 7-8 барбус нигрофасциатус, 10-12 титея и 4-5 арулиуса няма ли да е атрактивна гледка, според мен не би имало проблем и с растенията

пропусна само "Одесос" ама ти прощавам :D
мехлем за душата. :D
само конхониусите нещо не се понасят много с растенията.
Никой не се е родил научен.

Similar topics (5)

38868

Публикации: 0
Прегледи: 1390

56186

Публикации: 3
Прегледи: 2407

1764

Публикации: 7
Прегледи: 5486

55947

Публикации: 3
Прегледи: 2212