• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.04.2024 17:58

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Мошениците от Прозорец.БГ или защо евтиното излиза скъпо...

Започната от Boby_, 05.12.2006 10:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nixanbal

Цитат на: "Boby_"Да, че да ме дават по ТВ, да се излагам пред всички с глупостите си...  :lol:

Имах предвид това изказване:))
Ок де, но просто мисля, че идеята с това предаване е най-добра, стига да решат да отразят случая. Иначе, както казаха другите, може да не те снимат лично теб.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi48.photobucket.com%2Falbums%2Ff237%2Fnixanbal%2FMalawiTank_baner.jpg&hash=b6a3b805af52b2039354d101738ed74ce9cd7bab

desimil

ако ще е до комисията за защита на потребителя подай писмена жалба, защото нея няма начин как да не я проверят. в жалбата впиши че искаш писмено да бъдеш уведомен за резултата от проверката. ако имаш договор с фирмата която ти е извършила услугата, направи копие от него и го приложи към жалбата.
ако в договора има неустойки можеш да подадеш съдебен иск да ти бъдат наплатени, но преди това писмено ги уведоми за това си намерение, с предложение да решите спорните места по договора в дух на взаимно съгласие. за свидетелство че не са спазени сроковете си пази квитанцията за монтажа.

Raven

публичност.

с това можеш да им навредиш най много,тази фирма е една от вероятно хилядите такива ,които работят в жестока конкуренция в крайно тесният сегмент на алу. и пвц дограмите.
колкото по публично оповестиш тази история- толкова повече ще ги разкатаеш.
там маржовете продукт- печалба са стеснени и всеки загубен клиент в този бранш се отразява.просто им бъркаш в джоба.
така че най добрият начин е публичната антиреклама- тези идеи за тв. предавания по темата са много добри- лично аз ги одобрявам.
има търговци които заслужават да им съсипеш бизнесът- бизнес  и име се градят с години труд ,а тук има типчета които искат за една година да се метнат в ес класа.
прати ги да продават семки да се научат.

аз миналата година патих с една врачанска фирма по този начин- сложих си ал. дограма на три етажна къща + вътрешни врати и тн.
цялата поръчка беше за близо   двадесет хиляди лева и след това сигурно над десет пъти ги виках за дооправяния- всеки път идваха след няколко дни увъртания.

накрая един ми вика "ми като го понатиснеш малко отгоре на долу по яко и ще се отвори - кво толкова"
направо откачих- викам му "това е детската стая бе идиот- племенницата ми е на 6 ,как по точно да го натисне по яко!!"

толкова бях побеснял че като идваха тези баща ми ме гонеше някъде извън къщата да не направя беля.
големи мърлячи  има в този бранш- всеки гони бързата печалба.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Similar topics (5)

19284

Публикации: 20
Прегледи: 7600

36874

Публикации: 11
Прегледи: 4837

42217

Публикации: 48
Прегледи: 14933

11341

Публикации: 69
Прегледи: 19381

4314

Започната от ВЕТЕРАН


Публикации: 6
Прегледи: 2366