• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 20:24

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Костенурки

Започната от qvo, 05.08.2011 13:56

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

qvo

Извинявам се пак за отворената тема ако искат модераторите да я изтрият или да я преместят няма да се сърдя но имам един 141 литров аквариум и мисла да гледам костенурки няма значение какви са само да мога да си намеря че пак мисля да се захвана с костенурки преди много време гледах но се наложи да я подаря понеже излизах извън страната и сега освен с риби мисля да се занимавам и с костенурки ако някой има и можи да ми даде да ми даде много ще се радвам :)  :)  :)
: 05.08.2011г 11:11ч
колко хора са  я видели нито 1 не е писал дори мога да купя :)

salamandar

Ами добре аз ще пиша.
I - За тази обява си има раздел който е земноводни
II - По магазините в Разград,който са 4-ри на брой мисля че поне във 2 има да се продават костенурки цената им варира между 10 и 15лв зависи от размерът на костенурката.
III - Прочети първите 2
:-)

qvo

Цитат на: salamandar - 05.08.2011 14:15
Ами добре аз ще пиша.
I - За тази обява си има раздел който е земноводни
II - По магазините в Разград,който са 4-ри на брой мисля че поне във 2 има да се продават костенурки цената им варира между 10 и 15лв зависи от размерът на костенурката.
III - Прочети първите 2
:-)
]
човек постоянно ходя да питам за костенурки няма :)

paolo6481

Пусни една обява в раздела-Търся!Може някой да се отзове.И аз без време се сдобих с костенурка.Едно познато семейство замина на почивка и ми я оставиха да я гледам.Наложи се и аква-терариум да и правя защото ми я донесоха в леген.Дано поне да почерпят!
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2F34zdrna_th.jpg&hash=45c7615397b36a46302083086bcbaa2a9717f785

Similar topics (2)

5739

Започната от puhcho


Публикации: 12
Прегледи: 7216