• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 20:03

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Кой къде и какво работи/с какво се занимва

Започната от eminem_999, 28.01.2014 12:02

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

njoyz

Сахара, виж това:

Кметски наместник
Село Марчево
Крум Кокошаров
0882/9*****
А пубертетът не е лошо нещо, стига да зарежеш чекиите и да минеш на нещо истинско. ---NO CARRIER

asito

Хаха,верно човека е кмет.Ми що не.Може и президента да гледа рибки и да чати тука :) :)
Аз съм старши-помощник капитан на кораб.

njoyz

Бе имам един леко лаишки въпрос,дават ли ви да ловите риба от кораба?Винаги съм се чудил, пък не съм и питал де... :-)

Публикациите са слети: 01.03.2014 22:03

Принципно разрешен ли е риболова от кораб?
С въдица имам в предвид.
А пубертетът не е лошо нещо, стига да зарежеш чекиите и да минеш на нещо истинско. ---NO CARRIER

asito

Ами винаги като сме били на котва и сме ловили.На кея като сме вързани пак ловят риба моряците като имат време.Досега никой не са глобили.Че и работниците от пристанището в някои държави идват и ловят риба от борда на кораба.
Имаше някои държави в които агента на кораба беше казал, че е забранено да се лови,но не помня кои.Може би в Щатите,но ще излъжа.Не помня.


Публикациите са слети: 01.03.2014 21:38

Цитат на: martata - 01.03.2014 21:32
С този правопис оставаше и да не е кмет.

Човека има секретарка за тая работа :)

Caxapa

Цитат на: njoyz - 01.03.2014 21:03
Сахара, виж това:

Кметски наместник
Село Марчево
Крум Кокошаров
0882/9*****

:duvar: *bg*  Може, може да е наместник но КМЕТ...... хайде холан.... *HELP*  *bg*

njoyz

Благодарско asito, тенк ю.

Сахара, ето ти ако искаш да прочетеш нещо друго:http://www.garmen.bg/new/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=57
А пубертетът не е лошо нещо, стига да зарежеш чекиите и да минеш на нещо истинско. ---NO CARRIER

krumkoko

Цитат на: Caxapa - 01.03.2014 20:03
 
Щом ти харесва, може и да си мечтаеш за кметски стол но дай малко по-сериозно моля. Не сме на деЦката площадка да си говорим празни приказки.
[/q    Поне едно извинение няма ли да има??

Caxapa

ИзвинявМ се на намесник кмета! За правописа му и държанието му с членове на форума, не търся. Още веднъж  *privet* и поздрави на Кмета! В този празничен ден се сещам само едно: "Българио,за тебе ТЕ умряха"......

krumkoko

Цитат на: Caxapa - 03.03.2014 08:08
ИзвинявМ се на намесник кмета! За правописа му и държанието му с членове на форума, не търся. Още веднъж  *privet* и поздрави на Кмета! В този празничен ден се сещам само едно: "Българио,за тебе ТЕ умряха"......
Честит празник на всички!!

Котараната

Цитат на: krumkoko - 03.03.2014 09:12
     Честит празник на всички!!

Поздравления! Нямаш нито една правописна грешка, КМЕТЕ!! Дори си използвал и пунктуация.  *BRAVO*
" ... но във тебе като рана
ще пари мисълта, че две неща
не можеш никога да си възвърнеш:
животът да избавиш от смъртта
и времето назад да върнеш."

krumkoko

Цитат на: Котараната - 04.03.2014 19:02
Поздравления! Нямаш нито една правописна грешка, КМЕТЕ!! Дори си използвал и пунктуация.  *BRAVO*
Абе колко пъти да ти обяснявам, че пиша от телефона и ми липсват някои знаци

NO CARRIER

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

veskovr1

Ееееее, невиждам кой друг ще каже какво работи, при тези инжинери и кметове. А бе все големи хора тук бре
ЧЕТЕНЕТО, А НЕ ПИСАНЕТО, Е МАЙКА НА ЗНАНИЕТО.

launcher

Цпу програмиране и метало-обработка :)

ogogogo

И най-дългия път започва с една крачка!
http://i629.photobucket.com/albums/uu14/ogogogo_photo/1-11.jpg

Similar topics (5)

21946

Публикации: 5
Прегледи: 3105

41480

Публикации: 3
Прегледи: 4159

13066

Публикации: 39
Прегледи: 10033

1027

Публикации: 7
Прегледи: 6925

3542

Публикации: 24
Прегледи: 7114