• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
25.04.2024 09:49

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Снимки на моите аквариумчета-съвети моля.

Започната от buffono, 09.07.2012 18:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

buffono

Здравейте,първо да започна с това,че незнаех къде да сложа темата,ако може някои от админите да я нагласи кадето трябва.Иначе от много скоро се занимавам с отглеждането на рибки може би 2-ра седмица вече и не съм кои знае колко на ясно с това.Ето снимки на аквариумите които имам  20л /// /// това е другото аквариумче с 2-те бременни рибки и други малки... /// ето ги и двата един до друг имам и две бременни рибки   нещо и за тях да кажете.Всякакви съвети искам ако може :) И ако може някои да ми каже каде да намеря информация как да изваря дърво и да го сложа в аквариума,че не искам да си уморя рибките знам ли всичко свързано какво дърво може какво не може. Благодаря предварително

rollon

Трябва да прочетеш всички теми за начинаещи акваристи  :-)

ilk4000

Колегата  rollon е прав! Моят съвет е да сложиш един голям аквариум на мястото на 2та малки :-D, ама ти с времето сам ще го пожелаеш. Ето ти темата за дървото http://aquariumbg.com/forum/index.php?action=articles&n=11
П.С. Използвай изкачащото меню отдясно.

Genadig

Знам знам...от истината боли и за това не ме харесвате...Много истини казах... :)))))

gelius

И с тоя потник или тениска немога точно да определя под аквариума :-D *ROFL*По добре сложи фибран или стенйопор ;-)

Heartwork

и аз забелязах  :-D :-D :-D :-D :-D :-D
: 09.07.2012г 23:11ч
Стиропор е идеално тънък лист  :-) :-) *DRINK*
Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

buffono

Цитат на: Genadig - 09.07.2012 20:53
това с часовника е трепач  *privet*

То това е нощна лампа с вграден часовник  :-D :-D :-D сложих я за осветление ама то като фон си стои  :-D :-D
: 10.07.2012г 12:12ч
Цитат на: ilk4000 - 09.07.2012 19:26
Колегата  rollon е прав! Моят съвет е да сложиш един голям аквариум на мястото на 2та малки :-D, ама ти с времето сам ще го пожелаеш. Ето ти темата за дървото http://aquariumbg.com/forum/index.php?action=articles&n=11
П.С. Използвай изкачащото меню отдясно.

Какво да ти кажа,старта ми беше такъв и при бременните рибки се наложи да сложа още едно аквариумче,за да ги отделя.Иначе и аз искам голям аквариум ама за момента нямам финанси с които да си го позволя трябва да пригодя шкаф и тн знаете трябват си пари...не става само с желание :(:(:( Благодаря за темата на дървото :)

mnogozull

Вземи ситен грунд.Изкарай тези изкуственяци и бодни няколко непретенциозни китки.

Similar topics (5)

23280

Публикации: 66
Прегледи: 14556

2582

Публикации: 1
Прегледи: 2046

1818

Публикации: 12
Прегледи: 3831

20521

Публикации: 12
Прегледи: 3975

9698

Публикации: 6
Прегледи: 6092