• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 04:32

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Какъв вид плоскости ми трябват / откъде

Започната от aret, 22.05.2017 17:54

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

aret

   Здравейте, ще правя макет на къща, максимално опрсостен нещо като това . Ще ми трябват около 0,26 - 0,30квм, от малък град съм и пвц плоскоти няма никъде. Някакви съвети?

AquariumART

 *spam Здравейте, ще правя макет на къща, максимално опрсостен нещо като това  

това ако е опростено , ще се радвам да видя крайния резултат  *privet*

щом е толкова малко като квадратура , смело с куриерска фирма и си вземаш качествен материал
http://viscom.bg/razpenena-pvc-ploskost-bex-f-3-mm звънкаш , разбирате се и пращаш куриера ;)


САХАРА линка не е с рекламна цел   :whistle:

raiko

Купуваш си стиропорени плоскости с дебелина 1-2 см. и си изрязваш детайлите с макетно ножче. След това си залепваш детайлите с полиуретаново лепиoло!(например PU FIX на Soudal).

aret

Цитат на: AquariumART - 22.05.2017 22:46
*spam Здравейте, ще правя макет на къща, максимално опрсостен нещо като това  

това ако е опростено , ще се радвам да видя крайния резултат  *privet*

щом е толкова малко като квадратура , смело с куриерска фирма и си вземаш качествен материал
http://viscom.bg/razpenena-pvc-ploskost-bex-f-3-mm звънкаш , разбирате се и пращаш куриера ;)


САХАРА линка не е с рекламна цел   :whistle:

*offtopic
За една вечер отложих и преосмилих проекта, защото не се вмества в краткия срок, а има много техническа работа, а аз искам нещата да изглеждатат, както трябва. Най-сложната част е изчисляването и намирането на подходящи панели(не, че е толквоа сложно, но не съм го правил преди това). Замислям, да е с тъч дисплей, от който да се правят конфигурацитие вместо уин апликация. Планирал съм и автономен робот, който да влиза в през една отварящата се бариера и да влиза в ролетния гараж. И други дреболии.. оказа се, че ще ми трябват повече от 20 пина (средно по около 1.5 за сензор или устройство) и някакъв по сериозен микроконтролер. И като драснах чертата $  :-D :-D . И все пак ще го направя!
Мерси за помощта.

Similar topics (5)

40206

Публикации: 2
Прегледи: 2532

25652

Публикации: 1
Прегледи: 1548

3265

Публикации: 5
Прегледи: 3848

28777

Публикации: 2
Прегледи: 2950