• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 12:30

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Честит хелуиннн

Започната от Legion, 31.10.2005 22:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хунта

Тц тц тц айде са 'хелуин' какво е това по дявола? Според мен всичко опира до гледането на много американско кино от подрастващите. Ама не са само те виновни за нашите празници се говори само на самите празници ... как да предизвикат интерес. И оп айде да празнуваме 'хелуин' какво като има ден на будителите, що да не празнуваме свети валентин (нищо, че си нямаме идея кой е той) Важното е да си разменяме картички със съчица и ред други дивотии, защото по филмите така правят.
То за да празнуваш един празник трябва да има повод, т.е. трябва да има какво да празнуваш ... а това да правиш нещо само защото виждаш как някой друг се радва за нещо ... е меко казано несериозно.

Violeta

Колкото повече, толкова повече.     Мечо Пух

N.Nobs

:bravo  :bravo  :bravo
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

aqua

Направо съм потресен  :lol:  :lol:  :lol:

Жоро

За хелоин незнам,но днес е шекер байрам и ако има мюсюлмани във форума нека да празнуват!

N.Nobs

Не съм мюсюлманин,но всичко което започва с "шекер" го празнувам :D
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

Similar topics (5)

21280

Публикации: 11
Прегледи: 4998

2375

Започната от tishovsx


Публикации: 9
Прегледи: 4367

22488

Публикации: 52
Прегледи: 18490

34898

Публикации: 4
Прегледи: 2596

58088

Започната от Caxapa


Публикации: 4
Прегледи: 1733