• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 06:58

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Изработка на аквариум

Започната от mitko8899, 06.02.2018 18:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mitko8899

Цитат на: tonino - 06.02.2018 18:29
Ок. Радвам се, че си наясно с КЗП и се надявам, че си го разбрал вчера или днес. Защото ако си го знаел преди поръчката, никой не ти е виновен - сам си се поставил в тази ситуация. Относно другите агенции, мога да ти гарантирам, че няма такава, която да ти помогне и да ти реши случая. Това трябва да е ясно и на останалите споменаващи институциите: 14-дневния срок за отказ при покупка онлайн, правата на купувача, задълженията на търговеца и силата на КЗП, не важат в подобни случаи.
Твоята вина в случая, ако не си разбрал преди това, че търговецът не е изряден, е да поискаш документ (фактура или касов бон) при получаването от куриера. Ако беше го направил, сега нямаше да си автор на бестселъра от Януари'2018 :)

Tonino,отворих нова тема в лафче,специално за теб.Тук може да отправяш забележките си към мен,за да не размиваме другата тема,тъй като както вече казах,казуса е решен в положителна посока.

tonino

06.02.2018 18:59 #1 Last Edit: 18.02.2018 14:30 by tonino
...

mitko8899

Над 18 години съм!
Редактирах последния си пост,тъй като минути след това развоя на събитията се обърна и стана неактуален.Освен това ти все още не беше публикувал своя отговор към него.
Ако си го счел като неуважение към теб,се извинявам,не знаех че ще публикуваш отговор малко след това.
Ще те помоля да не пишеш в другата тема,просто няма какво да си кажем реално.
П.П Аз нищо не мога да изтрия,нямам никакви функции в този форум,освен като потребител.

tonino

06.02.2018 19:30 #3 Last Edit: 18.02.2018 14:30 by tonino
...

mitko8899

Добре,ще ти обясня по-подробно.
Когато писах за крайния развой на събитията,публикациите ми се сляха...а аз исках последната да си е отделна за по-голяма прегледност.
Опитах се да ги отделя,не успях и затова изтрих първата част и оставих актуалния край.
Не съм писал ново мнение,а редактирах,затова и не знаех,че има нов отговор по темата.
Не го считай като неуважение,или умишлено действие от моя страна.

Amev

Само да вметна на колегата , че тези ползващи тапаталк , не ни излиза че някой е писал или пише в момента ...

tonino

06.02.2018 20:24 #6 Last Edit: 18.02.2018 14:30 by tonino
...

Smelly fish

Е добре де Митко, в крайна сметка след като занима сумати народ със своя проблем и повечето бяхме на твоя страна, не е ли редно поне да узнаем в най- общи щрихи как ще завърши епопеята? Това "разбрали сме се" някак не ми звучи съвсем наред. Имаше два варианта:
1. Презалепване на аквата
2. Връщане на сумата, която си платил.
Кое от двете е- 1 или 2?
А траспорта?

Penta


mitko8899

Вчера усетих че пак се разпалва темата,затова и побързах да потуша възникващия конфликт,но съм забравил да предоставя подробности,за което се извинявам на всички колеги.

Разбрахме се за поправка,тоест презалепване на аквариума.Транспорта ще бъде за негова сметка.

Както каза модератора в другата тема,след поправката на аквариума ще пусна снимки с крайния резултат.
Благодаря!

Smelly fish

Браво! Късмет и дано всичко е ОК оттук нататък. Като получиш аквариума ще пожелаем и успешно стартиране  *THUMBS UP*

Similar topics (5)

10754

Публикации: 4
Прегледи: 2932

5572

Публикации: 15
Прегледи: 6568

1432

Започната от Raven


Публикации: 21
Прегледи: 13848

42350

Започната от altunian


Публикации: 0
Прегледи: 1799

2565

Започната от kraltchev


Публикации: 10
Прегледи: 4824