• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 10:55

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Златен талон към шофьорската книжка!

Започната от kamaro, 21.02.2010 23:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

demetra69

Много интересна тема, май ще се възползвам от "авантата" *YAHOO*

ceco

 *spam
Съжалявам ама не мога да се сдържа:
За да дава на водачите златни талони пътната полиция спира коли на магистралата, заедно с манекенки.
В първата спряна кола пътува младо семейство, заедно с родителите на мъжа.
- Добър ден, главен сержант Петров от пътна полиция Свиленград. Моля документите за проверка.
- Мъжът- колега аз нямам книжка.
- Жената- моля Ви не го слушайте той е пиян. Като се напие става много зядлив.
- Майката- аз ви казвах да не крадем кола, че ще ни хванат !
В този момент се размърдва и задрямалият баща- Кво стаа бе, минахме ли вече границата ?
Манекенката само се усмихва и тръска коси, като в реклама на шампоан.
Полицаят- Честито! Вие сте първият водач получил златен талон!

Denis The Hotstepper

А знае ли някой къде мога да си проверя имам ли нещо проблемно през последните 6 години?
По принцип съм си полицейско донорче и гледам такива документирани грешки да нямам, ама знае ли и помни ли човек толкова назад...
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx190%2Fmataxata%2F1-4.jpg%3Ft%3D1268384406&hash=0618ef6c1fddc20c43d674df9e8648210e9e6deb

bicho1976

Цитат на: Denis The Hotstepper - 22.02.2010 17:21
А знае ли някой къде мога да си проверя имам ли нещо проблемно през последните 6 години?
По принцип съм си полицейско донорче и гледам такива документирани грешки да нямам, ама знае ли и помни ли човек толкова назад...

В КАТ!

Rendaka

Цитат на: Despot - 22.02.2010 11:36
Златния талон ми излезе 1,20 лв. А колкото  за платежоспособноста - пари не давам!
Въртя между 40 и 60 хил. километра на година ,само в Бг   и мога да ти направя карта на полицаите,къде има къде не.... И в градове и села задължително карам с 50!

Не се ли е случвало да те изненадат? Аз в продълнение на половин година пътувах от Пловдив до Бургас по един и същи маршрут, два пъти седмично и 2 пъти за две поредни седмици ме изненадаха ченгетата в Стара Загора. В единият случи съм ги виждал на това място, но не се бях замилил, че ЕМВ не се влиаят от високата влажност (бутнахме малко и си тръгнахме), в другият случи на съвсем забитоо място, забравено от бога, под един мост, където никога не ги бях виждал ме спипаха и понеже явно не беше на кеф реши да ме спря, че не съм уважил господин Стоп. Е, прежалих още 20 кинта и всичко си дойде на мястото, без много разправий, поне на този накрая му стана гузно, че ми все кинтите, т.е. върна ми документите и не искаше да ми вземе кинтите, ама аз нали ги бях нарочил, че са за него, най-малкото, че ми спести разкарване до КАТ и му ги бутнах в ръцете с пожелания за лека вечер.

Не се гордея с постъпките си!!! Тогава не ми трябваха точки и кинтите не ми бяха никакъв проблем, за разлика от времето, респективно потенциалните приходи, които щях да изгубя за времето да отида до КАТ и да се издължа на държавата. Сега просто не шофирам :)
Цитат на: JolandaWell don`t be  :oops: sorry for this commonly question,that`s why this forum is for :wink:

Raven

И аз скоро се отчетох на този стоп под моста.

В радиус от два километра на пътя бяхме само две коли- аз и полицаите, понеже видимостта беше добра погледнах наляво, видях че няма кола и намалих до минимум преди да изляза на пътя.
После се оказа че трябвало да гледам надясно а не наляво , щото полицаите се бяха скрили между колоните на моста.

На полицая му казах че почти съм спрял, на което той ми отговори напълно логично че в правилника пише че на знак Стоп се спира а не се "почти спира", написа ми бърз фиш за 20 лв. и ми пожела приятен път.
По принцип никога не се заяждам е не споря с полицаи защото КАТ по принцип винаги са прави,и обикновенно няма смисъл да се спори- само по лошо може да стане.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Despot

Цитат на: Rendaka - 22.02.2010 19:43
Не се ли е случвало да те изненадат?
Гледам аз да ги изненадвам.А стопа за  ,който говориш не е ли под надлез?
То стана като Севлиевския стоп и там преди много спираха...... И по принцип в градовете съм много внимателен със знаците.... Най-много ме спират в София,разбира се, Бургас и Русе и то без причина ,просто проверка.....

Асен Евгениев

Цитат на: Raven - 22.02.2010 20:12
И аз скоро се отчетох на този стоп под моста.

В радиус от два километра на пътя бяхме само две коли- аз и полицаите, понеже видимостта беше добра погледнах наляво, видях че няма кола и намалих до минимум преди да изляза на пътя.
После се оказа че трябвало да гледам надясно а не наляво , щото полицаите се бяха скрили между колоните на моста.

На полицая му казах че почти съм спрял, на което той ми отговори напълно логично че в правилника пише че на знак Стоп се спира а не се "почти спира", написа ми бърз фиш за 20 лв. и ми пожела приятен път.
По принцип никога не се заяждам е не споря с полицаи защото КАТ по принцип винаги са прави,и обикновенно няма смисъл да се спори- само по лошо може да стане.
Аз затова не споря, направо ги съдя. Вече имам две спечелени дела. *THUMBS UP*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

nikolaytoshev

Цитат на: akapulko - 22.02.2010 21:29
Аз затова не споря, направо ги съдя. Вече имам две спечелени дела. *THUMBS UP*

Как ги съдиш? Искам и аз.  ]:->

kamaro

Моля заключете темата аз попитах за талона, а не кой на кого е бутал! *lock
От нас песен, от Бога здраве .

NO CARRIER

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Similar topics (3)

12865

Започната от DOMMEIN


Публикации: 2
Прегледи: 1878

11944

Започната от besom


Публикации: 2
Прегледи: 3205

19536

Започната от MIRRO


Публикации: 3
Прегледи: 9779