• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 18:44

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Гражданска петиция против облекчаване на забраните за тютюнопушене...

Започната от miTko, 19.02.2010 09:59

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

iek

Не си попаднал на качествен модел и течност, затова ти събират прах, все пак е необходимо и поне малко желание за отказване. След 25 годишно пушене, в последните години по 2+ кутии дневно, с помощта на електронните отказах аналоговите цигари от раз без никакво усилие на волята! Повече информация може да се намери в този форум http://www.e-cigarette-forum.com/forum/, с над 60хил. теми и 1млн. постта.

ceco

Само не ми стана ясно тази петиция дали е в подкрепа на забраната за тютюнопушенето на обществени места или е за махане на Ем. Димитров от групата на ГЕРБ. :-[
Аз както писах по горе съм с 2 ръце за забраната, писах и защо, ама групата на ГЕРБ и Ем. Димитров изобщо не ме интересуват.
И май  някой иска  хем да се храни без дим, хем да си запали цигарка след това. :popcorn:

valnata

Цитат на: iek - 22.02.2010 15:36
Не си попаднал на качествен модел и течност, затова ти събират прах, все пак е необходимо и поне малко желание за отказване. След 25 годишно пушене, в последните години по 2+ кутии дневно, с помощта на електронните отказах аналоговите цигари от раз без никакво усилие на волята! Повече информация може да се намери в този форум http://www.e-cigarette-forum.com/forum/, с над 60хил. теми и 1млн. постта.

Два различни модела са цигарите и сменях течностите. Просто ми е кеф да си пуша истинските. Взех ги за да видя за какво става въпрос но не ми хареса. :-D

vasso

То едва ли е към никотина толкова силна зависимостта. По-скоро е навик. Иначе в подкрепа на това ще кажа, че никотина в наргилето е в огромни количества, но няма пристрастеност. Ако се пуши малко, на купони, в компания или събота вечер с някакъв алкохол е добре. Не приемам това всяка сутрин да се става само с мисълта за цигара.  :-)

Peakone

Цитат на: vasso - 22.02.2010 22:51
То едва ли е към никотина толкова силна зависимостта. По-скоро е навик. Иначе в подкрепа на това ще кажа, че никотина в наргилето е в огромни количества, но няма пристрастеност. Ако се пуши малко, на купони, в компания или събота вечер с някакъв алкохол е добре. Не приемам това всяка сутрин да се става само с мисълта за цигара.  :-)

*offtopic Наргилето или с плодове или съссс...сещате се  :-X

P.S. А бе чудя се дали някое от наще китки в аквариумите няма да стане с наргилето?  *ROFL*

vasso

Наргилето има никотин и то немалко. Течният никотин е в пъти по-силен от другия. Този плодов тютюн се пръска с течен никотин. Имам в нас наргиле- на опаковката на тютюна има съдържанието му. *THUMBS UP*

denbosch

ЦитатОт 1 юни пушенето става задължително
12:08 23-02-2010
"Зловинар"

Най-сетне правителството излезе с твърдо соломоновско решение за тютюнопушенето. Преценено е, че единственият начин да се ограничи вредният навик е той да бъде направен задължителен и за спазването му да следят от НАП и лично финансовият министър Симеон Дянков. Ще се пуши навсякъде и задължително. И то по много. Разбира се, в операционни зали, детски градини и родилни домове ще се пуши три пъти повече. Задължават се всички граждани на републиката да станат заклети пушачи, и то до часове.

За по-бедните ще се отпуснат средства за цигари от здравната каса. А всеки петък пред парламента ще се издигат нарочни пушални, където всеки ще може да пуши и да следи парламентарния контрол. Увеличават се минутите за междучасията, за да могат учениците спокойно да изпушат поне по две цигари с класната. В градския транспорт, кината и театрите фасовете ще се изхвърлят директно на пода, за да могат да бъдат допушвани от социално слабите граждани. Единствена забрана за пушене ще има в "Кореком".

Raven

Цитат на: Peakone - 22.02.2010 23:46
*offtopic Наргилето или с плодове или съссс...сещате се  :-X

P.S. А бе чудя се дали някое от наще китки в аквариумите няма да стане с наргилето?  *ROFL*

От аквариума не знам, но около блока ми има чудни плантации от красиви растения ставащи за наргиле.
Пичовете кати си чистят семките от матряла ги мятат през прозореца и лятоска поникват хубави свежи растения.

А пък около блоковете в студенски град си е направо плантация...
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Peakone

Цитат на: Raven - 23.02.2010 15:25
От аквариума не знам, но около блока ми има чудни плантации от красиви растения ставащи за наргиле.
Пичовете кати си чистят семките от матряла ги мятат през прозореца и лятоска поникват хубави свежи растения.

А пък около блоковете в студенски град си е направо плантация...
в

Тия дето ги гледаш между блоковете са дивачки, те са вредни за пушене. Расово растение така да се каже, не може да се развие без специални грижи пък ако го поливаш с мляко става баси кефа :-D

Vasso исках да кажа, че с плодове е супер приятно и освежаващо дори за мен като съм непушач.

Similar topics (5)

36683

Публикации: 48
Прегледи: 18100

17279

Публикации: 17
Прегледи: 7770

26476

Публикации: 87
Прегледи: 20436

15703

Публикации: 3
Прегледи: 2505

44974

Публикации: 16
Прегледи: 7295