• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 15:59

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Евтина китайска техника, която си струва парите.

Започната от NikolaV, 13.02.2012 22:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

totishish

Аз поне няма да загубя интерес към темата защото съм се убедил че китайските работи се оказват доста издръжливи

NikolaV

Чак сега виждам, че темата е в лафче. Чия беше тая гениална идея?
@Камос. Blknight ползва за система с подобен размер Nac6 на Buble magus. Доволен е мисля. Питай го за лични впечетления!

камен чочев

Цитат на: NikolaV - 26.02.2012 10:04
Чак сега виждам, че темата е в лафче. Чия беше тая гениална идея?
@Камос. Blknight ползва за система с подобен размер Nac6 на Buble magus. Доволен е мисля. Питай го за лични впечетления!
*THUMBS UP*
Това може би е единственият китайски скимер (познат у нас), който си заслужава.

Richie

Привет колеги,относно за китайските продукти аз имам два вътрешни филтъра и сам много доволен от тях чистят си идеално ,също използвам и нагреватели,както и осветлението ми е китайско.На по тънка цена са и вършат работа ,понякога не е гаранция че като си купиш по скъп продукт ще оправдае очакванията на 100%,пак си е въпрос на късмет  :-D

grobara98

и на мен ми се ходи до китай, друго е да го видиш отблизо.

trupai

Ползвам доста китайка техника из аквариумите си, но снощи се случи един гаф, който ме накара да се замисля какво купувам.
Както си стоя и гледам телевизия и изведнъж паднаха бушоните. Отивам, вдигам ги, но веднага пак падат. Започнах да търся виновника по аквариумите и след дълго търсене с фенерче го открих. Оказа се евтиният китайски нагревател, който беше в скаридарника.
Не ми се мисли, какво щеше да се случи ако това окъсяване се беше случило когато отсъствам по-дълго.
Внимавайте какво купувате!
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

kamos

Колега имал съм подобен проблем с помпа на Eheim. Марката не е определяща за дефектирането.
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

Дискус

При мене избиха два нагревателя Atman по 300 вата от общо 4 които купих. Избягвайте ги.

NikolaV

Цитат на: kamos - 28.02.2012 15:04
Колега имал съм подобен проблем с помпа на Eheim. Марката не е определяща за дефектирането.
Мда... В момента имам две помпи Ехеим компакт нещо си. И от двете леко ме бие ток във водата и свети фазомера. Аз не светя де, но вече избягвам да ги ползвам. Jager-а ми е пълен с конденз и макар да работи съм го сменил с китайски нагревател. А навремето се бръкнах и взех за канистъра е те товапак на Ехеим. След 2-3 месеца работа се спука и го хванах докато още сълзеше и не успя да направи наводнение. Марката няма никакво значение. За съжаление.

камен чочев

Не съм съвсем съгласен с понятието добри марки. Има уж такива, които обаче откровено си слагат логото върху съвсем истински китайски боклук. И ако човек трябва да избира в случая, по-добре китайското (поне не плащаш за името ), че е и по-евтино от "немското" китайско.

77

Цитат на: grobara98 - 26.02.2012 13:14
и на мен ми се ходи до китай, друго е да го видиш отблизо.
айде,на 11 март летим.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

totishish


Similar topics (5)

37022

Публикации: 4
Прегледи: 2733

9342

Публикации: 14
Прегледи: 9240

42086

Публикации: 1
Прегледи: 1390

18280

Публикации: 14
Прегледи: 5497

3163

Публикации: 2
Прегледи: 2039