• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 22:50

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Eheim lily pipe

Започната от discus, 16.12.2014 13:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

discus

Както става ясно от заглавието, интересува ме някой дали е виждал въпросният продукт в БГ. От вънка мога да си го поръчам цък
В сайта на Eheim не го виждам, случайно попаднах на него в нета , но с някакви азиатски надписи, след което видях че го има и Немският магазин. Заради рибите които гледам бих заменил всички флейти с това, та ако някой има инфо нека сподели.

ata_nas

Хубава работа!
В поръчка бих се включил и аз. Добре изглежда, а и цената бива.

discus

Много е дървена цената за доставка, това ме спира най вече.

ata_nas

Няколко човека поделяме и готово!

negepamopukc

И аз бих взел една бройка  :-)
" И да пукна, няма да умра,
а ще възкръсна в старата си кожа
Защото алкохола, който съм изпил.
Не ще ми позволи да се разложа... "

77

това е пластмаса,поне на мен така ми се струва.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

discus

Да Пламене, стъклото ще стане на сол като го изплякат дискусите. Затова гледам за такъв вариант

Ratsata

Аз също бих взел една броика.

discus

Мога да се ангажирам с поръчка , но след нова година. Тогава ще видя подробно каква точно ще бъде цената на доставката защото никъде не виждам грамаж на артикула.

discus

Изчаквам потвърждение че доставката за 10бр ще е 17 евро(цената на бройка ще е около 11 евро), след което мога да поръчам ако е така. Нека всеки който мисли да се включи да прати едно лс. Моля да ми пишат хора които със сигурност ще вземат.

p.s. Имам потвърждение, всичко е така както съм написал- 8.95 евро цена + 1.7 евро доставка за брой. крайна цена 10.65 евро - цената в левове мога да кажа след покупката като видя транзакцията на картата си, но ще е около 21 лв. вероятно.

discus

17.12.2014 14:57 #10 Last Edit: 17.12.2014 21:49 by discus
Равносметката до момента заявени 8 бр., оставащи 2 бр.
Правя поръчката, като простигне ще пиша на тези които са заявили.

Всичко е резервирано чакаме доставката.