• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 11:47

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Клипче. Без коментар.

Започната от phoenixlm, 19.04.2010 02:31

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Лора

Всичко е въпрос на възпитание. Няма ли го в дома, няма да го има на улицата, в училище, на работа...
На тези деца не им е обяснено още в самото начало, че учителя, не е учител само да те научи да четеш нулите след двойката и надписа под тях. Учителя е втората ключова фигура в нашето израстване като личност и характер, родителя е първата. Възпитанието идва точно от Учителите, още от детската градина. От там нанатък поема родителя. Но ако не хае за детето си, то резултата е този от клипчето. Винаги съм се чудила, на такива деца. Преди време имаше една подобна тема, в която казах, че се страхувам за дъщеря си. Как ще се приеме в обществото. Тогава казах, че тя е различна и все още се страхувам, че ще бъде тормозена и обект на подигравки заради недъга си. Но това, което виждам в детската градина от другарчетата й и старанието на възпитателите да помогнат на децата да разберат различните, ме успокоява и ми дава надежда. Винаги съм уважавала Учителите, които са ме научили на А и Б и са ми помогнали да стана човек. Благодара съм им и се старая да предам това и на дъщеря си. Е, не може покрай хуавите ябълки да няма и гнили, но се надявам да са толкова редки и незначителни, както когато аз бях ученичка.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Similar topics (5)

19029

Публикации: 5
Прегледи: 3310

8441

Публикации: 8
Прегледи: 3907

1876

Публикации: 31
Прегледи: 10451

32608

Публикации: 3
Прегледи: 2195