• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
20.04.2024 00:02

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Чужбина(посещения и впечатления)

Започната от abv, 24.05.2010 08:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

abv

Тук може да коментираме нашите впечатления от екскурзии и пътувания зад граница.

Честит Празник 24 Май!

Асен Евгениев

От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

abv

Цитат на: akapulko - 24.05.2010 08:44
http://aquariumbg.com/forum/lafche/koi-kade-beshe-na-pochivka/


Тази тема не е замо за почивки може да се пише и за работа или по време на работа кой какво е видял и може да разкаже нещо интересно но както и да е вече темата е оспамена.

Асен Евгениев

Извинявай, колега, ако мислиш, че съм ти оспамил темата. Ще се изтрия, ако това те притеснява.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

abv

Цитат на: akapulko - 24.05.2010 08:50
Извинявай, колега, ако мислиш, че съм ти оспамил темата. Ще се изтрия, ако това те притеснява.

Напиши къде си ходил и какво си видял,ако си бил доволен или не.

Аз бях последно в Гърция преди няколко дни и останах доволен от Пътищата им но не и от цените които плащахме на всеки 100км 2 до 2.80 Евро и така докато се приберем в БГ На Отиване и връщане от Атина до Свиленград излезе само 50 Е ...рекет.Гърците и те не са доволни плащат и псуват....
Друго нещо за Гърция ако сте на ГАЗ много трудно може да намерите.Работят само до 17:00ч.

trupai

Аквариума в Ибиза. Намира се в пещера над морето.
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

gipsa

Аз това лято бях в Гърция . Пътищата наистина са супер , но нещо ми направи голямо впечатление . Има има археологически паметници ,които се охраняват от закона и са направени с решетки и т.н, ,а има и оставени безпризорно ,да се рушат . Иначе относто плащанията по магистралата ми се струва ,че за тях не е проблем ,те имат големи доходи .  :-)

vasso

Имаха големи доходи по-точно. Сега заради тях всички плащаме.
Иначе ми прави впечатление, че в Западна Европа има доста мръснички места. Особено големите градове не са такива, каквито бяха в представите ми.  :-)

Similar topics (3)

20737

Публикации: 41
Прегледи: 29391

51624

Публикации: 12
Прегледи: 6424

44139

Публикации: 9
Прегледи: 12137