• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 16:45

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Честита Нова Година

Започната от vasso, 31.12.2009 17:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vasso

 :-)Честита Нова Година на всички форумци и техните близки. Пожелавам здраве ,щастие и успехи и задължително все по-хубави и красиви аквариуми. Приятно изкарване довечера и после ако искате показвайте снимки от купона. *YAHOO*

Radinka

Весело посрещане и от мен и дано са по-малко хората като мен който са на работа все още :)
златарник,скаридарник и жабарник

Лора

Цитат на: vasso - 31.12.2009 17:55
:-)Честита Нова Година на всички форумци и техните близки. Пожелавам здраве ,щастие и успехи и задължително все по-хубави и красиви аквариуми. Приятно изкарване довечера и после ако искате показвайте снимки от купона. *YAHOO*

Чакай де, тя още не е дошла ти я честитиш. :-D

Весело посрещане на Новата година колеги. Наблегнете на винцето и мезенцето, по леко с пиратките...


Утре, ще дойда да ви сурвакам, така че отворете сърцата и кесиите... :-[
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

vasso

Е утре не знам дали някой ще е в състояние да прочете темата :-D

Raven

Весело прекарване на всички, тази година специално за мен беше една от най добрите и най щастливите ми години през целият ми живот- случиха ми се само хубави неща и нищо лошо :-)

Пожелавам на всички ви всяка година да ви е такава *DRINK*
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Joro Vn

Мдааа, не беше от добрите за мен ... ама мина пък  :-)
Като за последно тази година във форума- с пожелание за приятно изкарване на новогодишната нощ! И умно с пиратки, че стъклата са чупливо нещо!  ;-)

Ивайло Гиздов

Весело прекарване на вечерта и от мен на всички.За разлика от Raven тази година за мен беше една от най слабите,но да се надяваме че следващата ще бъде добра за всички

yanki1

Весело посрещане на Новата Година!!!   *DRINK*

Много здраве, късмет и се усмихвайте колкото може повечко!  *YAHOO*
526 литра

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi30.tinypic.com%2Fj0zlgl.jpg&hash=ae7ab03435ad73c6eca1b105b7531f3b048f7b50

Асен Евгениев

Цитат на: Лора - 31.12.2009 18:04
Чакай де, тя още не е дошла ти я честитиш. :-D

Весело посрещане на Новата година колеги. Наблегнете на винцето и мезенцето, по леко с пиратките...


Утре, ще дойда да ви сурвакам, така че отворете сърцата и кесиите... :-[
Ще чакам да ме сурвакаш, развързал съм и кесията! :-D
Весело изкарване на празника! Може всички да ме сурвакате виртуално, те и кинтите са такива. *ROFL* *CRAZY*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

sliven

31.12.2009 18:49 #9 Last Edit: 31.12.2009 18:57 by Лора
Весело посрещане на 2010.Желая Ви Здраве,Щастие и Любов! Пазете пиратките за някоя стачка.Дано има стачки , не може и не трябва все да сме доволни!?  8-)  Благодеря  Ви за подкрепата.  *privet*  *bg*

1986 - Acdc - You Shook Me All Night Long
Едно е да искаш,Второ е да можеш,а пък,Трето и Четвърто е да го направиш-"Мъжки времена"от Николай Хайтов

ssg

Веселие и отрупани софри желая на всички ви в новогодишната нощ, *DRINK*,но все пак не прекалявайте ;-)

kvostaaa

Весело посрещане на 2010 и от мен :-).желая на всички  най-вече здраве и повече хубави моменти,че то без лоши неможе...И аз като Raven немога да се оплача от тази година  :-) беше една от най-хубавите ми  *YAHOO* !Най-вече да сме здрави пък другото и сами си го можем,то и аквариумите ни го показват  :-P .Аиде весала на всички,че аз почвам с подготовката...!
Ако някой те обиди, СПРИ, преброй до10 и след това пречукай гадното копеле!
,

dije

Весело посрещане на новата 2010г на всички сафорумци.Благодаря за полезните съвети които ми дадохте през отиващата си година.Дано догодина да бъдете все така отзивчиви.Пожелавам много здраве, късмет,щастие,лиобов и пари на всички.Весели празници.
*thanks *privet* *DRINK* *DRINK* *DRINK*

Асен Евгениев

Нападайте пържолите и баниците с късмети!  *DRINK* :vino:



От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

valnata

Весело изкарване на всички!!! Много здраве, късмет и пари да има за всеки през новата година.

Внимавайте с пиенето и яденето. *DRINK*

Similar topics (5)

16043

Публикации: 80
Прегледи: 24235

31116

Публикации: 12
Прегледи: 4968

48974

Публикации: 13
Прегледи: 4845

34016

Започната от qvo


Публикации: 6
Прегледи: 2751

20471

Публикации: 9
Прегледи: 3191