• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 14:25

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Барселона, Челси и Вердер?

Започната от Boby_, 25.08.2006 13:16

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Boby_

:lol:  :lol:  :lol:
Имаше ли как да се паднат по-силни отбори? Не мисля.
Е, ясно, че сме дотук, ама все пак ще гледаме Роналдиньо и Шевченко на националния стадион, а и 6 мача на Левски срещу страхотни отбори!
Дано да вземем някоя точка в тая група, но и да не вземем, важно е да играем добре и отборът да излезе от турнира със самочувствие.

Boby_

Бешикташ - ЦСКА
Локомотив Сф - Фейенорд
Литекс - Макаби (Хайфа)


Хехехе.
:lol:
Тая година няма да има български отбор на пролет в турнирите, това е ясно отсега.

killiman

Надеждите са в Ловеч. :wink:

Преди малко чух цените на билетите за мачовете на Левски от Шампионсакта лига. Бая народ ще гледа отново по телевизията. Дано не се повтори резила на ЦСКА от последния им мач с Ливърпул.

веско

Цитат на: "Boby_"Бешикташ - ЦСКА
Локомотив Сф - Фейенорд
Литекс - Макаби (Хайфа)


Хехехе.
:lol:
Тая година няма да има български отбор на пролет в турнирите, това е ясно отсега.
Да,отгоре изброените само Литекс имат шанс,колкото да любимия ми ЦСКА по-слаб отбор не съм виждал.

Stas

Бях писал, но сега сигурно е очевидно, че играчите на ЦСКА нямат желание да играят за този клуб.

sk4

Аз съм оптимист... помнете ми думата Левски ще мине групата...но втората незнам...иначе и цска & Литекс & Локо Сф. ще успеят  :wink:  най-трудно ще е на Железничарите но ше се справят  8)

zmeq

Левски едва ли ще мине групата. Смениха формата - вече няма втора група така че тя е сигурна  :wink:

Similar topics (2)

59414

Публикации: 4
Прегледи: 2864

4680

Започната от jelo


Публикации: 32
Прегледи: 12377