• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 00:31

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Аз съм акварист - поръчка

Започната от mkolev, 01.11.2017 17:11

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Caxapa

От разстояние няма как да разбера кой крив и кой е прав но начина с клепането  някак много  по детски звучи. Ако има нередности и оплакване от някой некоректен търговец си има специално място. Колегата е попитал за едно то темата стана кой как си бъркал торовете и как ги продавал.  Хайде подарете се малко и ако има нещо давайте с критиките в специално направените теми  за което.

Nebunu

Браво Сахара, все пак гледам че най много анти-реклама прави точно господин Куверт, които и той самият предлага торове. Може да се каже че се конкурират малко.....

Lightning_boy

Съгласен съм и аз със Сахара. Оспамихме темата на колегата. Ако наистина е некоректен, според мен просто трябваше да насочат колегата към раздела с оплаквания и да си издири теми (ако има отваряни) за въпросния търговец.
Вади си вода от новия кладенец, но не плюй в стария.

kuvert

Цитат на: Nebunu - 03.11.2017 09:52
Браво Сахара, все пак гледам че най много анти-реклама прави точно господин Куверт, които и той самият предлага торове. Може да се каже че се конкурират малко.....
Я виж evgeni2000 какви торове е забъркал и предлага. Да си прочел някъде антиреклама за него? Едно е да разбираш,да даваш акъл,да бъркаш и да продаваш. Друго е да не разбираш нищо,да питаш,от уважение да ти отговарят и помагат и след няколко месеца да си припишеш чуждите заслуги като "собствен опит". А вече и излъгани колеги има. Но си мълчат,че току виж някой ги банне.

Аз съм Акварист

Наистина нямах време да обслужа поръчката на Мартин. Направил е поръчката си на 29.10 преди 4 дни. Нямах сили да мисля за това както и да обслужа и поръчките на други хора. Обадих се и се извиних. Не искам да се оправдавам,сгреших. Скоро се разделих с приятелката си. Бяхме заедно дълго време.
Димитър също е прав-забравих да му прикача помпи в пратката. Извиних му се по телефона за това,че забравих. Прав е и че след това не му пратих помпи, може би защото видях,че не иска. Ще му изпратя сега. Така е правилно. Никога допълнителните доставки, когато грешката е в мен, не се поемат от клиента.

Куверт няма да го коментирам. Всички си го знаем.
Привет на всички.
Аз съм Акварист е платформа за акваристика в България.Официален партньор на БАЕ.
Можете да ни откриете:

Официален Сайт: http://aquaristbg.com/

Facebook: https://www.facebook.com/Aquaristbg/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCuytBoCtxF8BVaM7okTX8xQ?view_as=subscriber

Caxapa

След като вече всичко се е уточнил кой е крив и кой прав предлагам да приключим с дебатите. Въпросният колега  се е извинил на клиентите си и е поел ангажимент да изпълни коректно цялостните поръчки. С този си жест от негова страна смятам да прекратим в тази тема да дискутираме повече. Пак напомням, че си има място - тема в която можем да подадем сигнал от некоректни търговци или обикновени потребители  на БАЕ. И накрая като завършек искам да кажа, че всичко е добре когато свършва добре. Бъдете по-късен толерантни един към друг но и спазвате елементарните правила и условия на сайта. Благодаря за вниманието.

mkolev

Изобщо не съм започвал темата с идея да се оплаквам или да плюя по някой. Просто исках да попитам за въпросния магазин, работещ или не. Аз също съм собственик на онлайн магазин и ако аз не се обадя 4-5 дена на някой, ще означава че магазина няма дейност.

Caxapa

Цитат на: mkolev - 03.11.2017 18:14
Изобщо не съм започвал темата с идея да се оплаквам или да плюя по някой. Просто исках да попитам за въпросния магазин, работещ или не. Аз също съм собственик на онлайн магазин и ако аз не се обадя 4-5 дена на някой, ще означава че магазина няма дейност.
Никой не те упреква за запитването. Попитал си и получи отговор от ,,аз съм акварист,,  намека бе другаде адресиран .

mkolev

Да, да. Всичко е наред.

Similar topics (5)

30455

Публикации: 1
Прегледи: 1696

7043

Публикации: 5
Прегледи: 2729

5342

Публикации: 20
Прегледи: 8369

59626

Публикации: 0
Прегледи: 7072

47459

Публикации: 30
Прегледи: 11396