• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
20.04.2024 02:38

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Какво пра

Започната от Boby_, 07.06.2004 14:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Boby_

Защо възприемаме форумите предимно като място за задаване на въпроси и даване на отговори? Слагам и себе си в това число.
Почти няма случай някой да каже "Ей, имам еди какви си рибки и днес ми хвърлиха за пръв път хайвер!" или да сподели нещо хубаво от опита си ей така, без да го пита някой. Само така може наистина да стане приказка и то на интересни теми.  :lol:
Май ще трябва да се заема, вместо да давам акъл.  :wink:

artmika

аз лично не виждам нещо лошо в това, че се задават въпроси и , слава богу, се дават отговори...това не пречи на форума да е форум.
Да, би било хубаво и просто така, да се споделя спонтанно, но ... каквото сабя покаже, както се казва.
Важното е да го има и всеки да извлича ползата за себе си

Boby_

Разбира се, че няма нищо лошо в това да се задават въпроси. Но не само.  :wink:

VassetZ

Пич, ти си. Пиши нещо интересно :D

Boby_

Цитат на: "VassetZ"Пич, ти си. Пиши нещо интересно :D
Ами аз пиша - пускам снимки или пиша нещо за рибите си отвреме на време. Само дето почти никой друг не го прави.  :lol:

VassetZ

Знам, че си прав :D , но на мен в тоя форум всичко ми е интересно. Знам, че някой въпроси са олигофренски(включително и моите :lol: ), но някой начинаещ акварист в днешно време как може да се издигне в йерархията по-лесно, ако не попита, а му е супер интересно :?: Ъъ :?:

Boby_

Цитат на: "VassetZ"Знам, че си прав :D , но на мен в тоя форум всичко ми е интересно. Знам, че някой въпроси са олигофренски(включително и моите :lol: ), но някой начинаещ акварист в днешно време как може да се издигне в йерархията по-лесно, ако не попита, а му е супер интересно :?: Ъъ :?:

Ооо, не си ме разбрал вярно или аз не съм се изразил точно!  :lol:
Нямам нищо против въпросите, даже напротив - с удоволствие отговарям на всички, за които ми стигат знанията, а понякога и на такива, за които не ми стигат. :lol:
Просто мисля, че трябва да има и още нещо освен въпросите.

VassetZ

Радвам се, че се изяснихме :)  Тогава те умоллявам :lol:  :lol:  :lol:  да влезех в темата "търся/предлагам" и да ми отговориш на елеметнтарното въпросче, плийзззз :D

Boby_

Цитат на: "VassetZ"Радвам се, че се изяснихме :)  Тогава те умоллявам :lol:  :lol:  :lol:  да влезех в темата "търся/предлагам" и да ми отговориш на елеметнтарното въпросче, плийзззз :D

На кое въпросче по-точно?

VassetZ

Абе къв беше тоя бъг?

РОСЕН

ДА 3 дни?????Немога да издържам толкова време без форума  :D

niky

Проблема беше  в провайдера и по-точно в базата данни за форума.
Радвам се, че вече работи.
Да не забравяме, че тук хостваме без пари и не може да сме чак толкова претенциозни :lol:

aqua

Привет на всички,
Които пишат, четат и правят от двете по малко.
Намесвам се в тази тема, защото въпроса на Boby_ с който е открита е интересен.
Убеден съм, че безпокойството му няма основание.
Та само прочетете мотото на сайта - Българска аквариумна енциклопедия. Въпреки претенциозния си характер на името, форумът трябва дабъде точно това - ЕНЦИКЛОПЕДИЯ. Няма значение дали въпросите понякога са тъпи или не. Тук не е само място за напреднали, поне такова е впечатлението ми от идеята, с която е създаден.
Трябва да е място, в което всеки опитен или не да може да намери отговори на питанията и безпокойствата си.
Никой от нас не е бил мастер, когато е започвал например с двойка гупи или нещо от този род. Всеки е учил постепенно от тук или там, особено в далечното минало, когато Интернет въобще го нямаше  :wink:  :wink: . Имаше и такава епоха  :lol: .
Така че на въпроса на Boby_ какво правим с форума - АМЕ РАЗШИРЯВАМЕ МУ БАЗАТА ОТ ЗНАНИЯ, това правим.
Това тук не е и не бива да е стенвестник със снимките на нашата гордост. То и това трябва да го има, но и всичко останало.
Това е накратко моето мнение по темата.

Нека рибите да са ви здрави и живи!

niky

Напълно си прав. Форума е за всички, начинаещи и напреднали.
И могат да се задават всякакви въпроси.
Всъщност, Боби предлага и някой, без да има въпроси, просто да се похвали, да пусне снимка, линк и т.н.
Иначе той е един от малкото, който се опитва да отговори на повечето въпроси.

Legion

Абе пичове как се катериат снимки във форума от домашния компютър не от нета?!?!?!

mladHipar

Цитат на: "Legion"Абе пичове как се катериат снимки във форума от домашния компютър не от нета?!?!?!
Zavisi kakva kategoriq shte katerqt :)
sorry za latinicata

sho

Значи като тръгнеш да пишеш отговор долу в ляво пише "Опции" един ред под него пише"BBCode е Включен" кликваш на "BBCode" и ти излиза изключително грамотен хелп на БГ- ето ти и картинка даже:)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Finfo.datacom.bg%2Fsho%2Fprograms%2Ftemp%2Ftemp1aqua.JPG&hash=c701d8ee8517c24ddac42f6d7288f5e0f6adecf4
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsho-services2.hit.bg%2F81145289603.png&hash=b42dc24e05e44d4204fa084b00e78775791436e1

Legion

Мерси от тук натам ще се оправя

Similar topics (5)

10985

Публикации: 7
Прегледи: 4125

49464

Публикации: 38
Прегледи: 13588

8411

Публикации: 7
Прегледи: 3893

4276

Публикации: 19
Прегледи: 6836