• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 13:38

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Какво пра

Започната от Boby_, 07.06.2004 14:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Boby_

Защо възприемаме форумите предимно като място за задаване на въпроси и даване на отговори? Слагам и себе си в това число.
Почти няма случай някой да каже "Ей, имам еди какви си рибки и днес ми хвърлиха за пръв път хайвер!" или да сподели нещо хубаво от опита си ей така, без да го пита някой. Само така може наистина да стане приказка и то на интересни теми.  :lol:
Май ще трябва да се заема, вместо да давам акъл.  :wink:

artmika

аз лично не виждам нещо лошо в това, че се задават въпроси и , слава богу, се дават отговори...това не пречи на форума да е форум.
Да, би било хубаво и просто така, да се споделя спонтанно, но ... каквото сабя покаже, както се казва.
Важното е да го има и всеки да извлича ползата за себе си

Boby_

Разбира се, че няма нищо лошо в това да се задават въпроси. Но не само.  :wink:

VassetZ

Пич, ти си. Пиши нещо интересно :D

Boby_

Цитат на: "VassetZ"Пич, ти си. Пиши нещо интересно :D
Ами аз пиша - пускам снимки или пиша нещо за рибите си отвреме на време. Само дето почти никой друг не го прави.  :lol:

VassetZ

Знам, че си прав :D , но на мен в тоя форум всичко ми е интересно. Знам, че някой въпроси са олигофренски(включително и моите :lol: ), но някой начинаещ акварист в днешно време как може да се издигне в йерархията по-лесно, ако не попита, а му е супер интересно :?: Ъъ :?:

Boby_

Цитат на: "VassetZ"Знам, че си прав :D , но на мен в тоя форум всичко ми е интересно. Знам, че някой въпроси са олигофренски(включително и моите :lol: ), но някой начинаещ акварист в днешно време как може да се издигне в йерархията по-лесно, ако не попита, а му е супер интересно :?: Ъъ :?:

Ооо, не си ме разбрал вярно или аз не съм се изразил точно!  :lol:
Нямам нищо против въпросите, даже напротив - с удоволствие отговарям на всички, за които ми стигат знанията, а понякога и на такива, за които не ми стигат. :lol:
Просто мисля, че трябва да има и още нещо освен въпросите.

VassetZ

Радвам се, че се изяснихме :)  Тогава те умоллявам :lol:  :lol:  :lol:  да влезех в темата "търся/предлагам" и да ми отговориш на елеметнтарното въпросче, плийзззз :D

Boby_

Цитат на: "VassetZ"Радвам се, че се изяснихме :)  Тогава те умоллявам :lol:  :lol:  :lol:  да влезех в темата "търся/предлагам" и да ми отговориш на елеметнтарното въпросче, плийзззз :D

На кое въпросче по-точно?

VassetZ

Абе къв беше тоя бъг?

РОСЕН

ДА 3 дни?????Немога да издържам толкова време без форума  :D

niky

Проблема беше  в провайдера и по-точно в базата данни за форума.
Радвам се, че вече работи.
Да не забравяме, че тук хостваме без пари и не може да сме чак толкова претенциозни :lol:

aqua

Привет на всички,
Които пишат, четат и правят от двете по малко.
Намесвам се в тази тема, защото въпроса на Boby_ с който е открита е интересен.
Убеден съм, че безпокойството му няма основание.
Та само прочетете мотото на сайта - Българска аквариумна енциклопедия. Въпреки претенциозния си характер на името, форумът трябва дабъде точно това - ЕНЦИКЛОПЕДИЯ. Няма значение дали въпросите понякога са тъпи или не. Тук не е само място за напреднали, поне такова е впечатлението ми от идеята, с която е създаден.
Трябва да е място, в което всеки опитен или не да може да намери отговори на питанията и безпокойствата си.
Никой от нас не е бил мастер, когато е започвал например с двойка гупи или нещо от този род. Всеки е учил постепенно от тук или там, особено в далечното минало, когато Интернет въобще го нямаше  :wink:  :wink: . Имаше и такава епоха  :lol: .
Така че на въпроса на Boby_ какво правим с форума - АМЕ РАЗШИРЯВАМЕ МУ БАЗАТА ОТ ЗНАНИЯ, това правим.
Това тук не е и не бива да е стенвестник със снимките на нашата гордост. То и това трябва да го има, но и всичко останало.
Това е накратко моето мнение по темата.

Нека рибите да са ви здрави и живи!

niky

Напълно си прав. Форума е за всички, начинаещи и напреднали.
И могат да се задават всякакви въпроси.
Всъщност, Боби предлага и някой, без да има въпроси, просто да се похвали, да пусне снимка, линк и т.н.
Иначе той е един от малкото, който се опитва да отговори на повечето въпроси.

Legion

Абе пичове как се катериат снимки във форума от домашния компютър не от нета?!?!?!

Similar topics (5)

54559

Публикации: 2
Прегледи: 1703

16263

Публикации: 2
Прегледи: 2846

47613

Публикации: 19
Прегледи: 6452

9997

Публикации: 2
Прегледи: 3106

40027

Започната от aquario


Публикации: 3
Прегледи: 2015