• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 12:09

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Търся фирма за пълнене на цо2 в Пловдив

Започната от Ilianidis, 25.04.2007 22:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ilianidis

Тъй като безалкохолните фабрики убиват производството на малките гаражи за безалкохолни,от нова година се преустанови пълненето на цо2 на частни лица в бутилки в нашия район.Цистерната от Димитровград вече не минава.Остана  само фирма занимаваща се с замяна на пълни големи бутилки и то с условие веднъж месечно.Та въпроса ми е към пловдивчани,има ли предприятие занимаващо се с тази практика в Пловдив или да се връщам назад към Йоткер и домашните джибри?

rakim

В Пловдив има от къде  ;-) Заставаш пред военна болница,но на спирката от другата страна на булеварда не от към болницата.От тази спирка тръгваш на дясно и 100метра от нея има магазин за пожарогасители,ще го забележиш ниама начин.Там зареждат и е евтино 1,2 лв  ;-)
540л Южна Америка

Ilianidis

Ти зареждал ли си от там?За евтино толкова е да.Би ли ми маркирал на картата на мапсбг.

lz3cv

Там има две фирми за пожарогасители. В едната дето е по-близо до Военна болница се правят на интересни но в другата (РОКАР) която е на самия ъгъл на пресечката  има един чичо с мустаци който ми зарежда бутилката и даже не ми иска пари. Вярно, че бутилката е 300 грама но за по-голяма ще вземе левче примерно.

rakim

Точно за чичото с мустаците говоря,за ъгъла на военна не знам да зареждат  ;-)Ilianidis  бих ти маркирал но не зная нито как нито къде извинявай  :-[ По начина по който съм ти написал е много лесно уверявам те,само ако не знаеш къде е военна болница питай някой минаващ всички я знаят,отидеш ли ще го намериш без проблем  ;-)
540л Южна Америка

Ilianidis

Цитат на: rakim - 26.04.2007 16:42
Точно за чичото с мустаците говоря,за ъгъла на военна не знам да зареждат  ;-)Ilianidis  бих ти маркирал но не зная нито как нито къде извинявай  :-[ По начина по който съм ти написал е много лесно уверявам те,само ако не знаеш къде е военна болница питай някой минаващ всички я знаят,отидеш ли ще го намериш без проблем  ;-)
Намерих я на картата,ставаше въпрос за ляво,дясно,но щом казваш с лице към болницата,значи дясно и съм там.Мерси за отговорите,скоро ще заредим пресен от там ;-)

Similar topics (5)

33452

Публикации: 6
Прегледи: 2940

2851

Започната от drin4o


Публикации: 6
Прегледи: 3764

6620

Започната от miTko


Публикации: 953
Прегледи: 207023

55227

Публикации: 7
Прегледи: 3305

21565

Публикации: 0
Прегледи: 2771