• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 07:33

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Конкурс ОКТОМВРИ 2009

Започната от Деян, 05.10.2009 23:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Лора

Цитат на: Деян - 15.10.2009 22:15
Гласуването започва след точно 45 минути. Гответе се.  :-)


С лук, ориз, картофи... Как по точно?

Шегувам се разбира се.
Нямам търпение да гласувам. *YAHOO*
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Деян

Ще видите как.  :-P

Лора

Браво на всички записали се. Много приятно съм изненадана от снимките.
Успех на всички участници! *THUMBS UP*
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

AQUASAUR

УСПЕХ на Всички и от мен!  *THUMBS UP*
Аз също съм много приятно изненадан от качеството на някои фотоси и разбира се от предостатъчния им брой като възможност за избор!  8-)
И за да не ми задават повече един обичаен въпрос - отговорям най-официално:
НЕ, аз не участвам нито в този, нито в който и да е друг настоящ или предстоящ БГ. фотоконкурс!
С удоволствие, обаче ще наблюдавам и гласувам в подобни мероприятия, особено когато има с какво приятно да ме изненадат!
Много ми допадна и "анкетния" тип на гласуване за този Конкурс! Не е затормозяващо и най-вече се избягват "наказателните вотове"...както и необходимостта от поотделно оценяване или приоритетно степенуване на всички участващи фотографии!
(Не случайно и един от амриканските специализирани за аква-фотография форуми(APF) прие като окончателна същата практика за оценяване на месечния си фотоконкурс!  ;-) )