• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 01:49

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Гласуване за лого на Българска Аквариумна Енциклопедия

Започната от NO CARRIER, 21.01.2009 15:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NO CARRIER

Всички предложения за Лого са качени в общата галерия на форума. Гласуването става с оценки от 0 (не ми харесва) до 5 (много ми харесва). Можете да гласувате за колкото участника желаете.
Под всяко лого може да бъде оставен коментар с препоръка или мнение.

Моля, гласувайте за лого на Българска Аквариумна Енциклопедия!
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

miTko

Искам да допълня нещо - оценявайки предложенията се концентрирайте върху основната идея, концепция, а не подробностите като шрифт, размера му, че дори и цвят! Размера и вида на шрифта например лесно могат да се нагодят според изискванията на форума. Големината на логото, с която е представено също не е определяща. Правописни грешки и прочее също. ;-)
Разни мои АКВАРИУМИ 

Лора

В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

niky

Първо да благодаря на Лора, за огромната помощ за организиране на галерията за гласуването  *thanks

Гласуването ще продължи до 31 Януари 2009 включително.

nutty

От няколко дни гледам и си трая, но вече ми се струва прекалено. Никой ли не забелязва интересните пресни-пресни потребители, гласуващи тенденциозно минути след регистрацията си?  =-O

Лора

Ще видим тази работа, най вероятно гласовете им, ще бъдат изтрити. :-)
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

barabata

Не би ли трябвало да не могат да гласуват потребители регистрирани след започването на конкурса по принцип. Независимо за какво е конкурса - лого , аквариуми и т.н.
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

nutty

barabata, и аз мисля, че е добре новите потребители да могат да гласуват. За съжаление наблюдавам нови регистрации само в подкрепа на конкретен човек, предполагам не заради качеството на творбите му. Раздвоението на личността е лоша работа, но се среща. ;) Намирам го за некоректно спрямо другите участници, затова предложението ми е в конкурси да не могат да гласуват новорегистриралите се и участниците. Включвам участниците, защото освен всичко забелязвам, че някои хора са склонни въпреки че всички ще видят некоректната им постъпка, да гласуват с максимална оценка за себе си и с минимална за всички останали. Поради тези явления изцяло се губи смисълът на конкурса.


За модераторите - браво! :)
За следващия конкурс наистина - помислете дали участниците да гласуват.

NO CARRIER

Наистина са се пръкнали нови регистрации само с цел подкрепа на дадено лого.
Значи, ще смятаме за валидни гласовете на хората, регистрирани преди началото на конкурса.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

magutta

Аз също съм съгласна, че трябва да не се зачитат гласовете на потребители, които са се регистрирали след началото на гласуването, както и на потребителите, които участват с лого... Аз поне мисля за себе си, че съм 100% пристрастна (харесвам си логото, учила съм какво е лого и на много участници съм слагала 0, когато абсолютно не съм съгласна с предложението им)...
Предполагам също е хубаво като критерий да се взима в предвид броя получени гласове, след като хората избирателно гласуват само за предлложенията, които им хванат окото.. но това, след като се определят примерно 3те лога с най-висок резултат.

blagoy

Цитат на: magutta - 30.01.2009 15:11
Аз също съм съгласна, че трябва да не се зачитат гласовете на потребители, които са се регистрирали след началото на гласуването, както и на потребителите, които участват с лого...
Напълно съм съгласен. Също смятам, че не е редно да се вижда текущата оценка.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs118.photobucket.com%2Falbums%2Fo91%2Ffisherman__2007%2FAkva%2Fth_r006a-1.jpg&hash=15041450eb78136ccea645b645f2993ca57c3ba3
70l, 2x18W

miTko

Цитат на: magutta - 30.01.2009 15:11
Предполагам също е хубаво като критерий да се взима в предвид броя получени гласове, след като хората избирателно гласуват само за предлложенията, които им хванат окото.. но това, след като се определят примерно 3те лога с най-висок резултат.

Това също е разумно. Но трябва да се елиминират очевидно зловредните гласове от последната седмица! *MODERATOR*
Разни мои АКВАРИУМИ 

jix

Не виждам защо ги правите тия конкурси,след като вече сте си харесали дадено лого,и го подкрепяте всячески...Всички модератори са решили,че Петър трябва да спечели, и ми набиват само нули и даже някои като Лора открито ми пожелаха-"Дано не спечелиш!".Тя дори ми гласува от двата си профила с 0....(за Жулиет говоря)....Защо се правите на ударени- нека да  видят хората как се гласува тенденциозно от модераторите с 5 за логото на Петър и с 0 за мен....Това ли е вашият феърплей...Знаех, че няма да ме оставите да спечеля ,още от момента в който ми дисквалифицирахте най-доброто предложение, понеже съм го бил пуснал и в другия форум :karamse:...По този начин ще накарате хората да не участват повече в подобен род нагласени конкурси!Правете си конкурси само за модератори и приятели!

Лора

Знаеш ли, Панчопан изобщо не ми е фаворит. Едно от твоите предложения ми беше симпатично, но след тази глупост която направи...
А и колкото до втория акаунт. Колегите знаят за него, дори гласуването от него няма да се зачита. Всичко си беше една проба. Но защо ли ти обяснявам...
Казах ти и пак ще ти го кажа- не е коректно това което ти правиш. Съжалявам, че Коко беше зает и неможеше да подготви скриптове за конкурса. Галерията беше най подходяща за това, но не предвидихме, че там могат да гласуват новорегистрирани потребители, както и участниците да гласуват за себе си.

Цитат на: jix - 31.01.2009 18:57
Знаех, че няма да ме оставите да спечеля ,още от момента в който ми дисквалифицирахте най-доброто предложение, понеже съм го бил пуснал и в другия форум :karamse:...По този начин ще накарате хората да не участват повече в подобен род нагласени конкурси!Правете си конкурси само за модератори и приятели!

Хайде сега, знаел бил. Ако знаех, кога ще умра, сама щях да си изкопая гроба.
Сега ако почнем всички да се сърдим като теб, че нашите лога няма да спечелят и си нарегистрираме 20-30 акаунта... Извинявай, но постъпката ти е детска. Явно не умееш да губиш.
За щастие всичко е поправимо, но дали ще те гледат другите членове по същия начин... Замисли се!
Това беше, което исках да кажа. Ако нещо съм пропуснала, ще ти го кажа на ЛС.
Лека вечер ти желая.

В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

N.Nobs

Я да не подскачаш толкова, сърдитко.Или искаш да ти извадя колко потребителя си си регистрирал последните дни?
Вместо да си налягаш парцалите ти подскачаш и се сърдиш.Я се дръж прилично.  :karamse:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".