• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Гласуване за лого на Българска Аквариумна Енциклопедия

Започната от NO CARRIER, 21.01.2009 15:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Деян

Аз не съм гласувал с нула за твоите предложения, може да се провери. Говориш неистини, точно Ти не споменавай за феърплей, след всичко което направи, за твое сведение, никой от екипа не е гласувал за себе си, дори Лора си е дала нули,. Кой си даде петици, а на най-близките конкуренти нула, кажи, или може би не се досещаш?

Raven

Няма никакво значение кой къде е пускал логата си,избираме онова лого което събере най много гласове на членове на форума.
Един член на форума - един глас.

Останалите няма да се зачетът при преброяването- смятам че така е честно.

И ако някой седне да ми се оправдава "ама от моя ай пи адрес се регистрира брат ми ,гаджето му ,баба ми и вуйна ми за да гласуват"- не се брои.

Да са се регистрирали преди време,да са писали,да са показали че са членове на този форум и имат отношение към него- и тогава гласовете им биха се зачели.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

jix

лицемерието и наглостта на някои хора просто няма гранници!
мисля ,че се изразявам достатъчно ясно,за да бъда разбран.ЗАЩИТАВАМ ТРУДА СИ и въобще не ми пука за това кой ще спечели конкурсчето ви.За съжаление, имах илузиите ,че тук сме се събрали хора ,свързани с едно и също хоби и заради това ще се избере най подходящото предложение, без да се удря гръб на тоя и оня...а тук не стана така....точно по тази причина направих същото, което и вие правите...ясно ми беше ,че гласовете няма да бъдат зачетени, но виждам че и при другите участници има новорегистрирани....всъшност, постигнах това което целях-показах на хората как се печелят конкурсите в този форум!!!

bigbeer

Мисля, че показа - как не може да бъде спечелен един конкурс.  *dontknow*

jix

а за гласувалите за Петър-
Gencho-регистриран-28.01.09,
Galina_Dim-11.01.09,
dufin-21.12.08,
macroicnomical-18.12.08 и т.н.....Какво ще кажете?....да не би преди конкурса да са регистрирани!

N.Nobs

jix-чо я не се напрягай толкова.Ако "ние" искахме да не спечелиш ти има и по-елегантни начини.
Можеше лого да не се избира с глауване и ми е интересно за какво щеше да се пениш тогава.
: 31.01.2009г 19:07ч
Цитат на: jix - 31.01.2009 19:46
а за гласувалите за Петър-
Gencho-регистриран-28.01.09,
Galina_Dim-11.01.09,
dufin-21.12.08,
macroicnomical-18.12.08 и т.н.....Какво ще кажете?....да не би преди конкурса да са регистрирани!

А всичките който ти си регистрирал са гласували с 0 за него.Ти имаш ли какво да кажеш?
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

jix

абе Nobs-чо защо го правите тогава тоя конкурс...ами не казахте това ни харесва най-много-това ще  е ..и толкова....
ПП.и вие всички гласувахте за мен с 0

Лора

Цитат на: jix - 31.01.2009 19:46
а за гласувалите за Петър-
Gencho-регистриран-28.01.09,
Galina_Dim-11.01.09,
dufin-21.12.08,
macroicnomical-18.12.08 и т.н.....Какво ще кажете?....да не би преди конкурса да са регистрирани!

Май четеш м/у редовете. Това прочете ли го?
Цитат на: NO CARRIER - 30.01.2009 13:01
Наистина са се пръкнали нови регистрации само с цел подкрепа на дадено лого.
Значи, ще смятаме за валидни гласовете на хората, регистрирани преди началото на конкурса.

Предлагм ти да спреш с нападките и ваденето на кирливите ризи. Ние, както и потребителите не сме слепи.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Divane

Живко, на твое място бих се извинила и бързичко бих се изнесла по терлици,умирайки от срам.  Не падай още по-ниско,че ми става мъчно вече :-(

N.Nobs

Цитат на: jix - 31.01.2009 19:48

ПП.и вие всички гласувахте за мен с 0

Гласувах щот не ставаш като човек, иначе логото ти ми е на 2-ро място в личната класация след това на nutty
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

jix

Лора забележи, че първо започнаха да се регистрират и да гласуват хора за Петър, и чак след това се започна с рагистрациите на мои приятели....що се правите на луди...повече не ме занимавайте с глупости!!!
ПП.първо си прогонихте част от модераторите сега ще си прогоните и юзърите....
Nobs-на второ място пък ми слагаш нула.. ;-)

Divane

не се притеснявай, всички фантоми ще отпаднат!

N.Nobs

Нулата ми е оценката за теб, не за логото  *privet*
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

yanki1

Цитат на: Raven - 31.01.2009 19:28
Няма никакво значение кой къде е пускал логата си,избираме онова лого което събере най много гласове на членове на форума.
Един член на форума - един глас.

Лошото в случая е че има доста предоставени за гласуване лога на едни и същи хора.
526 литра

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi30.tinypic.com%2Fj0zlgl.jpg&hash=ae7ab03435ad73c6eca1b105b7531f3b048f7b50

Лора

Е и, никъде не се казва с колко предложения можеш да участваш.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!