• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 14:48

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Конкурс "Коледа 2013"

Започната от NO CARRIER, 10.10.2013 01:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Асен Евгениев

Цитат на: Лора - 25.10.2013 08:04
Това автоматично, те подрежда по надолу в класацията.
Чак пък автоматично да те засилва надолу... Добрият аквариум се
познава и по едно снимка. А допълнителните снимки може да разкрият
недостатъци, които не се виждат фронтално. Аз затова мисля да
участвам само с един фотос. :-D
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Лора

Ей, много гаден навик имате да се хващате, за част от това което е написано. :duvar:
Ако искаш и с 3 еднакви снимки участвай. Ако искаш черно бяла, сепия и не знам си какво още. Избора е ваш.

Последните разбира се няма да се вземат под внимание. *DRINK*
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

NO CARRIER

Цитат на: Лора - 25.10.2013 10:15
Ей, много гаден навик имате да се хващате, за част от това което е написано. :duvar:
Ако искаш и с 3 еднакви снимки участвай. Ако искаш черно бяла, сепия и не знам си какво още. Избора е ваш.

Последните разбира се няма да се вземат под внимание. *DRINK*

Забрави винетирана.  *ROFL*
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Лора

Цитат на: NO CARRIER - 25.10.2013 11:14
Забрави винетирана.  *ROFL*

Аааа, ни у наштУ селУ, такоз нешту ни знайм. Сига пущи мухътъ и шъ одим да съ УграмУтим.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

miTko

Е, тогава не участвайте с нано аквариуми, защото на снимката се виждат подробности всякакви. Само от 500 л нагоре - там ни брада, ни рога, ни нищо се не види, освен ако не са по-големи от растенията!  :-D
Разни мои АКВАРИУМИ 

Асен Евгениев

Цитат на: Лора - 25.10.2013 10:15
Ей, много гаден навик имате да се хващате, за част от това което е написано. :duvar:
Ако искаш и с 3 еднакви снимки участвай. Ако искаш черно бяла, сепия и не знам си какво още. Избора е ваш.

Последните разбира се няма да се вземат под внимание. *DRINK*
Айдее, засегнахме се. Ще черпя по бира, като се заприбирам към Русе. @}->-- *DRINK*

П.С. Ще пусна три снимки, мир да има. И една отзад, откъм фона. *CRAZY*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Лора

Цитат на: akapulko - 25.10.2013 20:32
Айдее, засегнахме се. Ще черпя по бира, като се заприбирам към Русе. @}->-- *DRINK*

П.С. Ще пусна три снимки, мир да има. И една отзад, откъм фона. *CRAZY*

А, не... не съм се засегнала. (много мразя този начин на общуване)
Обаче, ще се засегна, ако си дойдеш и не се обадиш. Че акваристи тука много не останахме. *DRINK*
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

ata_nas

Много бих се радвал, ако тук коментиращите покажат и аквариумите си в конкурса....

hunter

Може би тъп въпрос но все пак ще питам. Като даваме данни за аквариума ме интересува за литража. Пишат се размерите на аквариума и се пишат литрите по външен размер или колко е реално водата? Интересувам се понеже не съм участвал до сега в конкурс и живот и здраве на коледния да взема участие да съм наясно. И друго снимките тука ли ще се качват и ще има ли записване или както на акваскеипа ще има друга страница?

NO CARRIER

Снимките ще се качват тук. Обемът е по твоя преценка - дали само на водата, дали на водата + грунда или на целия аквариум. Който го интересува, ще разбере за какво се отнася. :)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

boksyora666

Батенца надявам се да не прозвучи остро но и така да е все някой трябва да е лошия който да каже горчивата истина та мисълта ми е този път да се оценяват аквариуми за достойни за КОНКУРС че още сънувам кошмари от снимките които разгледах наскоро в един конкурс тук и после и дискусиите които четох мани мани че имаше и такива които си вярваха даже сори яко съм засегнал някой но това ми е мнението

cantiga

Цитат на: boksyora666 - 27.11.2013 00:08
Батенца надявам се да не прозвучи остро но и така да е все някой трябва да е лошия който да каже горчивата истина та мисълта ми е този път да се оценяват аквариуми за достойни за КОНКУРС че още сънувам кошмари от снимките които разгледах наскоро в един конкурс тук и после и дискусиите които четох мани мани че имаше и такива които си вярваха даже сори яко съм засегнал някой но това ми е мнението
Първо, тук "батенца" няма. За сметка на това има грамотни хора използващи интерпунктуация, към които ти обаче не спадаш.  :duvar:
Второ, дай да видим ти какво си направил, пък тогава да говорим за аквариумите на другите.
Ако смяташ, че пак ще сънуваш кошмари, по-добре не гледай, "батенце"!
Поздрав!
Светослав

danielm

Цитат на: boksyora666 - 27.11.2013 00:08
... от снимките които разгледах наскоро в един конкурс тук ...

Бате, я кажи къде ги видя тези снимки, че аз пак ги търся доста време!?

Карган

Цитат на: boksyora666 - 27.11.2013 00:08
Батенца надявам се да не прозвучи остро но и така да е все някой трябва да е лошия който да каже горчивата истина та мисълта ми е този път да се оценяват аквариуми за достойни за КОНКУРС че още сънувам кошмари от снимките които разгледах наскоро в един конкурс тук и после и дискусиите които четох мани мани че имаше и такива които си вярваха даже сори яко съм засегнал някой но това ми е мнението
IBAC и Конкурс "Коледа" са два съвсем различни конкурса.
Аквариуми достойни за конкурс е имало предишните години, така че е нормално да се очаква, че ще има и тази. Обаче, ако искаш всички аквариуми да са достойни за топ 10 на IAPLC, ще е по-добре да си спестиш кошмарите и да пропуснеш конкурса. А хора, които да са недоволни от класирането си ще намериш на всеки конкурс  :-).

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs6.postimg.org%2F3tsi79bo1%2FDSC0159_350x70.jpg&hash=8e1dae1e0e99dbfd93a27b858abc4b03af9ee6fc
Аквариумът е затворена, функционираща общност на живи същества, а не само просто събиране на растения и животни.

hunter

Аз мисля, че всеки има право да участва. Не всеки се е родил научен и от втория ден като е започнал да се занимава с хобито може да прояви творчество и стил. Все пак всички се учим и цял живот се учим. Просто това с изказването за кошмари просто за мен е несериозно.