• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 07:46

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Трета Национална Кили Изложба (с международно участие)

Започната от killiman, 14.08.2007 00:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

killiman

Rookie_gyn, понеже и аз съм намесен в това недоразумение бих ти предложил следното: доказваш, че рибките са лично твое производство, а аз ти преотстъпвам наградата за третото място. Мисля, че е добра оферта.  :-) ;-)

rookie_gyn

То при това положение никой не може да докаже дали всяка рибка е произведена от съответния собственик. Аз твърдя единствено обективния факт, че в съдийския фиш има допуснато разминаване между оценки и класации. който факт е скрепен в документ. Аз черпя правата си от него, който твърди обратното да оспорва съдържанието на официалния документ, какъвто е самия фиш.

ogyy

перфектна работа момчета, не се почвайтеее
свалям шапка на всички взели участие кили фенове извън челната тройка  *privet*
на останалите честито  :-)

killiman

Цитат на: rookie_gyn - 20.12.2007 15:01
То при това положение никой не може да докаже дали всяка рибка е произведена от съответния собственик. Аз твърдя единствено обективния факт, че в съдийския фиш има допуснато разминаване между оценки и класации. който факт е скрепен в документ. Аз черпя правата си от него, който твърди обратното да оспорва съдържанието на официалния документ, какъвто е самия фиш.

Да приемам ли отговорът ти като признание, че рибката не е произведена в твоето стопанство?  :-)
Виж, обсъждахме ги нещата неколкократно, при това персонално. Не виждам защо и тук трябва да го правим. Доколкото имам информация КАБ ще се реваншира за това недоразумение.

Desmoria

Прекрасни рибоци! Някои от тях направо ми влязоха под кожата. Васе внимавай, че тебе ще те издирвам за снабдяване. :)
В този форум има много опитни акваристи, които на драго сърце биха помогнали и дали съвет... Съветът е безплатен, а какво ще направите с него, е това което му придава стойност.

rookie_gyn

Няма да обсъждаме повече. Е нали трябва да има писане и в този раздел. Било то и на ниво спор. Твоите знания и умения немога да ги оспорвам. Нито други факти визирани в исказването ти. Аз просто говоря за едно, ти приемаш второ, а пък хората - и те незнаят за какво да си мислят. *DRINK*

killiman

Да, така е. Всъщност, въпросът ти беше насочен конкретно към няколко човека, но 6 дни никой не отговаря, въпреки, че всеки ден посещават форума. Като модератор се почувствах задължен аз да взема някакво отношение и да ти предложа решение на проблема.  *DRINK* Сега не се получи, дано с другите имаш успех! *THUMBS UP*

Similar topics (5)

6739

Публикации: 20
Прегледи: 10884

4923

Публикации: 2
Прегледи: 2895

50453

Публикации: 3
Прегледи: 6372

9155

Започната от ke4o


Публикации: 2
Прегледи: 2971

40129

Започната от olgrap


Публикации: 2
Прегледи: 3329