• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 10:54

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Първият ми аквариум с килита

Започната от victor565, 20.01.2011 21:11

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

victor565

Понеже имам свободен 20 л аквариум пък и килитата ми хванаха окото реших да го направя за такива рибки. Четох че могат да живеят в 20л аквариум. Ще слагам явански мъх и валиснерия за начало. В събота ще ми ги даде yasen_vn за което му благодаря. ако може дами кажете кои могат да живеят в такъв обем и с какви сомчета може да се спогодят.
Ето снимка:

Killiboy

Привет колега!
Хубаво е, че си се насочил към кили рибките.Добре си замислил всичко, с едно изключение-грундът.Мозайката която си използвал за дъно, никак не е подходяща за кили рибките!Отразената от нея светлина ще стресира рибките и ще ги накара да стоят непрекъснато скрити в растителността, да не говорим, че цветовете им ще избледнеят.На въпросът ти какви видове са подходящи за твоят обем, отговор ще намериш във статиите написани от колегата killimen  намиращи се в кили секцията на форума.
Успех! :-)

victor565

Аз ще слагам един корен ама сега се кисне. Грунда не е бял ама на снимката така изглежда зеленикав е. Ако някой може да ми каже каде във Варна се продават от тези:Nothobranchius guentheri.

Similar topics (5)

7406

Публикации: 6
Прегледи: 3516

5014

Публикации: 226
Прегледи: 117367

15621

Започната от Krasio


Публикации: 8
Прегледи: 4851

7207

Публикации: 11
Прегледи: 6583

12193

Публикации: 6
Прегледи: 5463