• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Тук публикувайте снимки на хелерите си!/не е конкурс/

Започната от avrora, 06.10.2010 16:52

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Chulitna

   Ето и моята двойка, не са нещо страхотно но пак са много готини и интересни да ги гледаш как си живуркат, имам 3то поколение бебта от нея -вчера се родиха изглежда, ще ги даржа в общия аквариум и отделя като поотраснат за да мога да ги хвана, сега са като въшки и се крият :) до двойката е балонското ми моли, голямото прасе хаха гарантирам ви няма друга такава риба голям ни е любимец не го исках на снимката, но той само се ръга пред обектива като ме види и си мисли, че ще стане магия и ще падне храна  :)

Desmoria

Chulitna от къде се сдоби с балонната велифера. Преди време ги имаше доста по София, но изведнъж се изгубиха, пък на мен също са ми големи любимци.
В този форум има много опитни акваристи, които на драго сърце биха помогнали и дали съвет... Съветът е безплатен, а какво ще направите с него, е това което му придава стойност.

S_mo

Цитат на: TOXIC - 09.11.2012 10:23
Chulitna от къде се сдоби с балонната велифера. Преди време ги имаше доста по София, но изведнъж се изгубиха, пък на мен също са ми големи любимци.
По зооецентърите и в магзина на ул.Гълъбец Аквадизайн.

Chulitna

ами аз не живея в Бьлгария, в щатите сам тука са голям хит :) но иначе в България гледах рибки преди 14 години така че няма да съм ти от полза :)

otli4nikat2

"Ако си съгласен с мнението на мнозинството,
значи е време да спреш и да се замислиш. "

mejdupraznika

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Foi43.tinypic.com%2F2s6v9l2.jpg&hash=70d2c7ec45fa47644a78b13ee8f3cd46d08d1cdf
Наситено червен,  също и окото.   Някой ако има нещо интересно да пише.

Similar topics (5)

18760

Публикации: 48
Прегледи: 30715

54095

Започната от kristiqna


Публикации: 3
Прегледи: 2797

17181

Публикации: 13
Прегледи: 11745

52560

Публикации: 6
Прегледи: 3650

7408

Публикации: 44
Прегледи: 21079