• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 17:33

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Гупа и хелер

Започната от me4eee, 24.08.2014 11:16

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

me4eee

Имам 9л аквариум с помпа (гъба) и нагревател. Имам само изкуствени водорасли. В аквариума живее една гупа. Искам да си взема един хелер. Въпросът ми е: Дали може да живее гупата с хелера и дали изисква същите условия?  *HELP*

oncho99

В този малък аквариум по добре е да гледаш само гупи.Примерно вземи още една или две.Сложи някакво живо растние по непретенциозно и ще се получи добре :)

DPI

И ако послушаш съвета по-горе, гледай да са от един пол за да няма новородени, че тогава ще стане мазало в тези литри.

Harry1976

Ами то мазалато е достатъчно да се получи само от една женска гупи понякога... Такова животно като "девствена" гупи аз не съм виждал.  :-[
Търся червени, сини и зелени молинезии. :)

Ivan_S

Цитат на: me4eee - 24.08.2014 11:16
Имам 9л аквариум с помпа (гъба) и нагревател. Имам само изкуствени водорасли. В аквариума живее една гупа. Искам да си взема един хелер. Въпросът ми е: Дали може да живее гупата с хелера и дали изисква същите условия?  *HELP*

В този обем - НЕ МОЖЕ. Освен скариди, в 9 л. можеш да отглеждаш най-много 1 мъжка бета. На твое място не бих мъчил животинките в такъв малък съд.
100 l. Malawi mbuna
Pseudotropheus saulosi - 7 бр. (2 m, 5 f)

Similar topics (5)

16557

Публикации: 37
Прегледи: 27564

58500

Започната от Kambero


Публикации: 1
Прегледи: 1477

50236

Започната от hadjievvv


Публикации: 4
Прегледи: 3392

58664

Публикации: 8
Прегледи: 4941