• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 14:47

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Кръстоска на женски хелер с мъжка гупа. Възможно ли е?

Започната от Desmoria, 19.12.2007 12:57

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Desmoria

Причината поради която пускам тази неадекватна тема е, че от няколко дни имам в аквариума си гупи. Още с пристигането си, мъжките гупи си харесаха женската хелерка и .....Та мисълта ми е възможно ли е да се получи кръстоска м/у гупа и хелер. Хелерката ми е зелена и бледо оранжево на гръбния плавник, може би това обърква мъжките гупи. Ако някой има информация за поколение от такава двойка, нека да сподели.
В този форум има много опитни акваристи, които на драго сърце биха помогнали и дали съвет... Съветът е безплатен, а какво ще направите с него, е това което му придава стойност.

miTko

По нормалния начин няма да стане тая работа.
Разни мои АКВАРИУМИ 

Desmoria

Това 100% сигурно ли е. Защото аз съм виждала кръзстоска м/у молинезия и хелер.
В този форум има много опитни акваристи, които на драго сърце биха помогнали и дали съвет... Съветът е безплатен, а какво ще направите с него, е това което му придава стойност.

миа

май става.........при мене щеше да стане с гупа мъжка и женска плата.платата обаче малко преди да роди се заклещи в помпичката.

N.Nobs

Цветенце, нали не мислиш че си първата която се е сетила за това?

Но дет се вика "опитите в Турция продължават..."
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

NO CARRIER

Или: за сега безрезултатно, но на животните им хареса.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

rookie_gyn

Според мен няма никакъв шанс да стане. Даже съм сигурен, че и между молинезия и хелер не може. Дай снимки да го видя това нещо между молинезия и хелер.

Desmoria

В този форум има много опитни акваристи, които на драго сърце биха помогнали и дали съвет... Съветът е безплатен, а какво ще направите с него, е това което му придава стойност.

Flober

М/у плата и хелер-имам някакви съмнения, но между другите живородки просто забрави .  *NO*

пп.Нали се сещаш , че няма естественна кръстоска между шаран и бабушка например , нищо че и двата вида са от шаранови. Живородките просто имат по- различен размножителен цикъл , ама това не ги прави подходящи за кръстоска.

MeTogu

Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Desmoria

В този форум има много опитни акваристи, които на драго сърце биха помогнали и дали съвет... Съветът е безплатен, а какво ще направите с него, е това което му придава стойност.

CellebrO

Един мои свако кръстоса хелер и плата доста успшешно(според мен нямаше смисъл,но...) и съм виждал такова чудо. Та...да кажа че има и ентусиасти..  :-)
Beauty is in the eye of the beholder.

killiman


mejdupraznika


mp450


Similar topics (5)

42765

Публикации: 61
Прегледи: 66179

3277

Публикации: 210
Прегледи: 140579

10831

Публикации: 5
Прегледи: 6405

57515

Публикации: 1
Прегледи: 1450