• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 16:26

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Гупита?

Започната от I am me, 15.12.2016 10:11

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

I am me

15.12.2016 10:11 Last Edit: 15.12.2016 19:22 by I am me
Здраейте,разполагам с 50л оборудван аквариум с нагревател,осветление и помпа.За пръв път се залавям в хобито и в периода между Коледа и Нова година ще мога да го стартирам.Избрал съм в него да отглеждам гупи,данио и сомчета.В една друга моя тема-,,Има ли проблем гупи с данио и с кои други видове си съжителстват,,-където питах общи въпроси за тях,научих някои неща.Въпросът ми се отнася за живеещите в град София.Къде в София мога да намеря сини гупи и по възможност да около центъра :-)
https://s24.postimg.cc/9kmlt6o6d/20101029231744.jpg


Публикациите са слети: 15.12.2016г 10:10ч

Бях ги видял случайно в един зоомагазин близо до центъра и са уникално красиви!!!


Публикациите са слети: 15.12.2016 19:22

Въобще ми кажете знаете ли къде продават по-специални гупи?Например червени,оранжеви и всякакви дори бели :-(
Което е направено с любов е направено добре!

click1

Аз не съм толкова напред с материала, но ако сложиш данио при гупите - не се надявай малка гупа да оцелее. Инак големите нямат проблем.

Ivan_S

Принципно риби можеш да търсиш на подуянския пазар, но в тези студове въобще не се пробвай. Освен това във форума има хора развъдчици на гупи. Ако си си харесал някой вид, пусни си обява, че търсиш и ще си набавиш рибите.
100 l. Malawi mbuna
Pseudotropheus saulosi - 7 бр. (2 m, 5 f)

I am me

Благодаря ви за инфото :-D.Успех и всичко най-добро! *bg*
Което е направено с любов е направено добре!